Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segíítsééég! Megpróbáltam az...

Segíítsééég! Megpróbáltam az étkezőben a csempét a földön tisztítani mindennel és semmi nem segített mert már régi. Így sósavhoz folyamodtam de kifehéredett. Mit tegyek? (újracsempézésen kívűl)

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 16:42
 1/6 anonim válasza:

Szőnyeg, fesd be, 1-2 csempét kicserélni nem olyan nehéz egyébként, esetleg fogadd el


Milyen színű volt eredetileg?

2014. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Amúgy megpróbálkozhatsz csempefestéssel, festékboltban szívesen segítenek olyan színű festéket találni, amilyenre szükséged van, akár kevernek is vagy rendelnek. Esetleg online vásárolhatsz, pick-pack pontra ingyen szállítanak, a festék maga meg nem drága.

Ragasztószalaggal lefeded a réseket amiket nem szeretnél befesteni, és csak átfested a többi részt.

Neten találsz hozzá leírást és segítséget is, ha bizonytalan vagy.

2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel feltehetően nincs tartalékban javítólap, amelynek cseréje 5-10 ezer forintodba kerülne, így rakhatnál bele egy mozaikot.


Csak egy hirtelen példa: [link]

2014. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Énszerintem ha teljesen kifehéredett akkor ragaszd le a fugát és fesd be kockásan feketével,felszeded a ragasztót és kész is a sakktábla.Amennyiben tudsz sakkozni és a környezetedben is tud valaki akkor kijelöltök egy területet és szereztek nagy bábukat(vagy esetleg előszedtek tárgyakat és kijelölitek hogy mit jelentenek) és mehet is a játszma.
2014. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eredetileg fekete fehér volt a csempe sajnos nagyon csúnya lett így már nem igazán tudtam volna kijavítani... kérdeztem a csempefestéket de azt mondták a hozzáértő szakemberek hogy az max oldalfal csempére jó, a földön hamar felrepedezne ahogy járunk rajta.. Így vettem inkább linóleumot és azt raktam le... átmenetileg ez is megteszi... :)
2014. jún. 28. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép lehet.
2014. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!