Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mázas greslap padlóra ha...

Winney kérdése:

Mázas greslap padlóra ha kiborul savas ital, pl. tea, foltot hagy a padlón. Ha ráesik a fény, sötétebb foltok látszanak, minha a fényét marta volna meg. Mivel lehetne eltüntetni, ha egyátalán lehet? Általános tisztítószerek nem használnak.

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 12:07
 1/3 anonim válasza:
Ugyanezt próbáltam eltüntetni ma apánál az étkezőben. Valaki azt mondta ő mindig sósavas vízzel mos fel mert az újat varázsol a csempéből azt mondta ha nagyon gáz ő rá is önti a sósavat és rögtön mossa is fel utána. Én is így tettem és ugyan a foltok eltűntek de kifehéredett a csempe és most tiszta ideg vagyok. Szóval sósavat ne használj! Más módszert sajnos én sem tudok, de remélem ezzel is segítettem.
2014. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom, de az a járólap amit bemattít (megmar) egy tea az sajnos egy ócskaság. Nézz meg egy mázazott porcelán poharat vagy kerámia bögrét. Abból naponta literszám ihatsz teát és tökéletesen tisztítható mindenféle gond nélkül.
2017. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és hozzáteszem a mázazása vacak. A mázazott járólapok pont hogy jól tisztán tarthatóak.
2017. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!