Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruha fehérítés mivel? Hipó...

Ruha fehérítés mivel? Hipó besárgította. Segítség!

Figyelt kérdés

A fehér pamut nadrágomon vérfolt volt, amit 60 fokon kimostam a gépben, adtam mellé szódabikarbónát, a foltot ki is szedte, de sajnos belekerült egy sárga zokni valahogy, és megfogta a nadrágomat. De nem egységesen sárga lett, hanem itt-ott foltokban. Beáztattam hipóba, ami a foltokat nem szedte ki, hanem az egész nadrágnak adott egy sárgás alapszínt. :((

Van esélyem ezt valamivel eltüntenti belőle?


2014. máj. 31. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs
2014. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esélytelen
2014. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

NOs én mosószódát, vagy mosódiót ajánlanék, mindkettőnek van egy kis fehérítő hatása, de ha nagyon elsárgult a nadrág, akkor egy kis kreativitással a javadra is fordíthatod.

Sárgítsd be még jobban,akaszd ki az udvaron, és fekete festékkel fröcsköld össze, vagy fess rá mintákat( pl.: zebracsík, párducminta, virágok, indák). Ha trendibbet akarsz, vágd ki a térdénél,és a végénél legyen rojtos.

2014. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is erre gondoltam már a végén, hogy ha más nem, még jobban besárgítom textilfestékkel:D Most végül Domestos fehérítővel bedörzsöltem kb az egész nadrágot, kimostam 60 fokon, és kb már csak én mondom meg, hogy foltos, hálistennek:)
2014. jún. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!