Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hipót ti hány százalékosra...

Hipót ti hány százalékosra keveritek felmosásnál, fertőtlenítéshez?

Figyelt kérdés
A dobozra 1-2% van írva, tehát 10 liter vízhez 1 vagy 2 deci. De szerintem ez kevés azt vettem észre és állítólag nem véletlenül mert nagyon könnyen romlanak a dobozban még bontatlanul is és elmegy az erejük.
2014. máj. 30. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem romlott meg a Hipó. Nem méricskélem, hanem gondolomra adom a felmosóvízhez.
2014. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A háztartási hypocholrid oldat, Eleve csak 10%-os. Ha nem higítod és úgy mosol fel egy liter hipóval sem lesz baj. De házi felmosáshoz egy fél deci, deci elég 10 lityó vízhez. Egyébként ügye klór ezért lúg. Nem Mindenre jó. Fertőtlenítésre okés, de nem minden szennyeződést old.
2014. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem ártana megnézned a szavatosságát, mert minden terméknek van, a hipónak viszonylag rövid.

én eleve nem fertőtlenítek felmosáskor, mert semmi értelme, sok egyéb ok miatt; lényeg a szennyeződés eltávolítása.

2014. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Off: én ecetes vízzel mosok fel, az is fertőtlenít, sőt a padló ragyog tőle.
2014. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!