Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik azok a törölközők,...

Melyik azok a törölközők, amik egy idő után nem büdösödnek a víztől?

Figyelt kérdés
Mik a jó márkák? minőségi?

2014. máj. 14. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60fokon mostam öblítővel, és anélkül is annyin mosom, öblítővel azon a hőfokon is bebüdösödött igen hamar használat közben.
2014. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ezt sosem tudtam felfogni hogyan lehet büdös a törölköző. Néhány ismerősöméknél is már első használatkor. Egyszerűen undorodom tőle. Nálunk soha, de soha nem büdösödik be.

Pedig éppen azzal az öblítővel, mosóporral mossuk ami éppen van, lehet az drága vagy gagyi olcsó.

Lehet azért büdösödnek használat után, mert a nedves törölköző nem szellőzik megfelelően.

Ennek viszont ellent mond, hogy nem egyszer felejtettem az ágyban hajmosás után a vizes törölközőt és sosem lett büdös.

Nem bántani akarok senkit ezzel, de akiknél büdös évek óta folyamatosan (ismerősöméknél közben 2 lakáscsere is megvolt) őket nem zavarja, hogy savanyú szagú, dohos valamiben törlik meg a tiszta testüket?

Vagy már fel sem tűnik, hogy büdös?

Volt már, hogy miután vendégségbe hívtak szóltam, hogy azt hiszem rossz (nem tiszta) törölközőt kaptam, biztosan összekeverték a használttal, de ugye erre az volt a válasz, hogy nem nem, ez teljesen tiszta, pedig 2 méterről lehetett érezni a savanyú, poshadt szagot :(

2014. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Az előző vagyok, még annyit hozzátennék, hogy valami hasznosat is írjak, hogy a törölköző ne legyen műszálas.

Tapintással valahogy meg kell állapítani, ugyanis a címkékre jellemzően 100% pamut (vagy valami ilyesmi) van írva.

Nálunk vannak régi törölközők is (talán 20+ évesek, bár nem agyonhasználtak), vannak olyanok amik márkásabbak (Interspar-Rubin) és olyanok is amit turkálóban kilóra vettem, talán 400 ft-ért. (90 fok , fertőtlenítő mosás után semmi baja)

2014. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy zavarja oket is, csak egyszeruen nem tudjak, hogy a magas hofokon torteno mosas a dolog nyitja.

Velem is volt mar tobbszor is, hogy vendegsegben savanyu, dogszagu torolkozovel akartak "megkinalni", azt hittem elhanyom magam. De van akinek a poloi is ilyen szaguak.

Hiaba, propagaljak mindig ezt az alacsony hofokon toreno mosast, azert is lehet ez talan, az emberek azt hiszik az is jo es elegendo, ha csak 30, 40 fokon mosunk.


Az enyemnek sem kell hamar megszaradnia, en is otthagyom neha anelkul, hogy kiteritenem, soha nem budos.

2014. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fürdés után ki kell teríteni száradni, mert akkor is be szoktak büdösödni.
2014. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A mosószer fajtája sem mindegy, milyen. Nem tudom, tudjátok-e, hogy a legtöbb mosószerben állati őrlemények vannak, így hát nem csoda, hogyha pl. kicsit bent hagyod a mosógépben véletlenül, már bebüdösödik. Egyébként szerintem sokat számít teregetésnél, hogy ne szedd le a szárítóról, amikor még kicsit szívós lehet.
2014. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szaritogepben finom puha es illatos marad a ruha es a torolkozok is. nem tudom mennyien hasznalnak otthon szaritogepet (en kulfoldon elek) de mielott szaritogepet vettem velem is megtortent hogy a torolkozo kemeny lett es az elso hasznalatkor rossz szagot arasztott. a szaritogepben meg az oreg torolkozok is finom puhak maradnak.Ja es a furdoben is allandoan bekapcsolva tartjuk a torolkozoszaritot.
2015. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En is hasznalok oblitot, es sose budosek a torolkozok. Erdemes megnezni, milyen fajtat veszunk, a legtobb mososzerben es oblitoben tobb jocskan az adalekanyag es allati csontorlemenyek, amire csak azert van szukseg, hogy tobbnek nezzen ki es megvegyuk, mert sokat kapunk az arert. Masreszt a magas hofok tenyleg jo, es jol szellozo helyre, egybol mosas utan kiveve kell kiteregetni. (Nem egy orara ra). Lehetseges amugy, hogy ebben az esetben azt is jo megnezni, hogy a mosogep mikor volt uresben atjaratva, ecettel atmosva es kitisztitva, mert hiaba akarunk tiszta es illatos holmikat, ha a belepebeszedett undi nyalkas dolgok visszamosodnak. :)
2016. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!