Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szabáshoz milyen jelölőt...

Szabáshoz milyen jelölőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Krétás ceruzát használok, de egyáltalán nem jött be. Nem fogta az anyagot (egyiket sem), amikor jobban rányomtam, akkor meg gyűrte az anyagot és így nem lett pontos a jelölés. Vennék másmilyet, de nem tudom melyiket éri meg. Tudtok segíteni?
2014. márc. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szappan :) anyu jelmezeket keszit, o mindig szappant hasznal. Amikor mar csak egy kicsi, vekony darab marad, mindig odaadjuk neki. Egy nap alatt megszarad, es tokeletesen rajzol. Nagyon vilagos anyagon pedig grafitceruza. Mind a ketto kimoshato.
2014. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne nevess ki, de én ilyen ceruzákat szeretek használni, egy ezer éves készlet maradékai :) [link]

Mellé pedig ilyen dobozos krétáim vannak (Röltexben vettem), ezeket általában a rugalmas, kötött anyagokhoz használom, amikre nem jó a ceruza: [link]

2014. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van kimosható filc és illanós filc is. A kimosható (ha víz éri kijön rögtön), az illanós pedig anyagtól függően marad benne, aztán eltűnik az anyagból. A kismosható szép középkék, az illanós lila (de láttam már más színűt is). Sötét anyagon krétát használok. Szappant eleve nem használok, és elég lassan is fogyna el, de a nagymamám anno azt használta.
2014. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, sokat segítettek!
2014. márc. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!