Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ha a 15 éves fiú...

Szerintetek ha a 15 éves fiú haverom mos, takarít, meg főz az normális szerintetek? Nem csak a lányok szokták ezt csak csinálni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 21:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen normális.

Szerintem az nem normális, ha valaki nem segít otthon a szüleinek.

Egy fiú ugyanúgy segíthet mint egy lány. (és a fiúk általában sokkal jobb szakácsok :) )

És jobb is ha a fiú megtanul főzni, és el tudja látni az egyéb házimunkákat, mert ahogy a mai fiatal csajszikat elnézem 90%-uk képtelen lenne még arra is, hogy életben maradjon egyedül :)

2014. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

Manapság ez nem meglepő !

A férfi takarít, meg mosogat, a nő meg önmegvalósít.

Köszönjük média ....

2014. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én gyerekkori pasim (értsd kb. 15 évvel ezelőtt) is ilyen volt. Egyke volt, az anyukája megtanította mindenre. Mosni, függönyt mosni, ablakot pucolni. Mert szerinte fontos, hogy egy férfi igényes legyen és ha elköltözik, akkor el tudja látni magát igényesen. Talán akkor igényes nő lesz a párja is és nem mellesleg egy segítőkész főnyereményre is szert tehet személyében. :) Bár emberileg jobbat találtam azóta, de néha takarítás közben még eszembe jut, hogy bezzeg a Hufnágel Pisti.... :)
2014. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Csak mert valaki valamilyen nemű, az dögöljön meg ott, ahol van, ha egyedül kell egyszer élnie, vagy bizonyos ideig háztartást vezetnie? -.-
2017. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!