Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ha a 15 éves fiú...

Szerintetek ha a 15 éves fiú haverom mos, takarít, meg főz az normális szerintetek? Nem csak a lányok szokták ezt csak csinálni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez is benne van az emancipáció paklijában. És ő ezt komolyan veszi.
2014. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne csinálhatná?


"Nem csak a lányok szokták ezt csak csinálni?"

Szerinted akik egyedül élnek férfiak azok nem mosnak, takarítanak, főznek maguknak?...

2014. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Szerintem normális, hogy segít otthon, mondjuk én nem nagyon szoktam, pedig lány vagyok.
2014. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen az. Ma mar mindenkinek illene ezt csinalnia. Bar ha a kerdesed arra vonatkozik, hogy a szulei helyett es miert nem az anyja (mint lany:-)), akkor meg valoszinuleg igy neveltek es o szivesen vesz reszt a csaladi munkamegosztasban (ezt is igy illene mindenhol).

Ha egy csaladban pl. nincs lany, akkor a fiukat jo esetben az anyjuk szepen bevonja az ilyen munkakba. Ha van fiu-lany gyerek, akkor az erezhetobb, hogy anyukak inkabb a lanyukat veszik ra ilyenekre foleg fozes teren, de szerintem fiu fuggo, hogy mit vegez el szivesen.

Egy ilyen fiu (ha jo szokasat megtartja majd 10-20 ev mulvara is, igazi fonyeremeny lesz egy jo csajnak!:-)).

Regen (pl. nekem ez 20 evvel ezelottot jelent, ha mosnom nem is, de takaritani es mosogatni, szemetet levinni kellett es az ocsemnek is, egyenlo aranyban!!! a fozes egyikonket se erdekelt, de anyam se szeretett fozni, mosni ott volt a mosogep, megmutatta, hogyan mukodik, de leginkabb o kapcsolta be, tomte tele a mosogepet, mi csak segitettunk teregetni)

2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
lehet h meleg a srác. nekünk is volt egy ilyen 16 körüli szomszédunk, az anyja mindig dícsérte h milyen rendes fiú, mos, főz, de nem is akárhogy, és eléggé csípték is a lányok, jól nézett ki, na erre kiderült h meleg mint a huzat.
2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon helyes. Életképes férfi lesz belőle, megtanulja, hogy az étel nem a tányéron, a tiszta ruha pedig nem a szekrényben terem; el fogja tudni látni magát, ha elkerül a szülőktől, és nem szorul majd másokra, nem háztartási robotnak keres nőt maga mellé. Ennyit mindenkinek tudnia kell elvégezni, különben sosem lesz önálló.
2014. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ma már nem kizárólag a nők dolga a háztartás.
2014. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
normális dolog.legalább eltudja látni magát, és tudni fogja, hogy mivel jár a házimunka, nem szólja le a lányokat miatta.
2014. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valószínű szereti csinálni,vagy rákényszerül . De nagyon jó dolog,hogy már ennyi idősen megtudja csinálni ezeket !
2014. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nagyfater ***** válasza:
0%
Ha a körülmények rákényszerítik, akkor érthető. Ha nem, akkor bizony gond van. Tizenöt éves korban a fiúk és lányok tevékenységében, önkifejezésében már élesen elkülönülnek az úgynevezett "férfias" és "nőies" jellegek. A házimunka nem tartozik a tipikus kamaszfiús viselkedési formákba. Az illetőnél tehát nagy valószínűséggel keveredik a férfias és a nőies jelleg, és ha ez nem változik, akkor sajnos ennek felnőtt korban következményei lesznek...
2014. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!