Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szoktatok felmosni?

Mivel szoktatok felmosni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Felmosó koncentrátummal, és kevés domestossal!
2009. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha fertőtlenítővel,amúgy általában öblitő koncentrátummal-tisztaság és nagyon jó illat lesz tőle az egész lakásba:)
2009. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sofix kőre és parkettára.
2009. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mr Muscle fertőtlenítő és tisztító. Narancsolajos, az illata is jó!
2009. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én flóraszeptes meleg vízzel szoktam. Pont most fogok nagytakarítást csinálni most úgy tervezem, hogy langyos vagy nem túl meleg domestosos vízzel mosok fel. Lehet öntök hozzá valami illatos padlóra való ajaxot azt hiszem az van itthon. De nem merem egybeönteni nagyon a domestossal mert a vegyszerek meg minden... tehát én sima domestosos vízzel mosok fel a parkettán és máshol is. A parkettára régen direkt rávaló dolgot használtam de már elég rossz állapotban van ráadásul kell a fertőtlenítés most és úgyis le fogjuk cserélni hamarosan ha minden jól megy. Egyébként régen is felmostam domestossal semmi baj nem volt, nem attól ment tönkre hanem a fűtéstől meg mert már régi, de ez mellékes.


Ezt az öblítős ötletet megfogadom, csak nehogy majd csússzon :)))

2009. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az öblítővel az a baj, hogy réteget képez a padlóra, és még mattá is teszi. egyszer 17 évesen én is azt hittem, hogy ez milyen tuti. aztán kiderült, h nem.

ajax domestossal, vagy sima hipóval. tutkó kombó. illat, tisztaság, boldogság :)

2009. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én a nappali lakkozott parkettáját hajsamponos

vízzel mosom fel, gyönyörűen csillog tőle.eleinte én is

domesztoszos vizzel próbálkoztam, de attól nagyon matt volt.nem puccos samponnal, hanem a lt-es legolcsóbbal,majd egyévig elég.

Viszont a világos járólapot a makkák miatt muszáj domosztoszos vizzel felmosni, de a járólap nem mattul be.

üdv.-eri-

2009. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 10. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Öblítős víz/Domestos.
2009. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!