Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szoktatok felmosni?

Mivel szoktatok felmosni?

Figyelt kérdés
Domestoson kivül mi az amitöl friss marad a lakàs,ugy értem friss illat?
2008. dec. 14. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez az ízléseden múlik, én a gyöngyvirágillatú felmosószert imádtam nagyon, nekem az nagyon friss illat. A márkára nem emlékszem, DM-ben kapható volt.
2008. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%
Anyum Jar mosogatószert tesz bele a Domestoson kívül. A szobámban parketta van lerakva, azt Padlóápolóval szoktuk felmosni. Máshol pedig porszívózunk, mivel a többi helységet teljesen szőnyeg borítja.
2008. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
88%
Citromos vízzel, illetve ecetes vízzel. Ezek, is fertőtlenítenek.
2008. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
ajax padlótisztító,a gyöngyvirágos nagyon jó illatú
2008. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ajax-ot használok én is, ha járólapot mosok egy kis domestost rakok bele.
2008. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
nekem is az ajax jött be, de a cif sem rossz
2008. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem igazán van kosz a padlón, csak kis por, na meg az illat miatt mosok fel, akkor öblítőt öntök a felmosóvízbe. Isteni illat lesz tőle a lakásban, amúgy pedig az öblítős víz kissé taszítja a port.

Amúgy hetente többször használom én is a Domestost, mivel nálunk a kutya és a cicák is a lakásban vannak.

2008. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Domestos + olyan sampon vagy tusfürdő, amit kaptam, de nem tudom használni (mert ekcémás leszek tőle). :) Ettől még a parketta meg a műpadló is fénylik. :) Ja, és nem sima Domestos-t használok, mert az nagyon büdös, hanem a fehérítőt. Így jó illat marad mindenhol, és a mop-fej is fehér. :)
2008. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
én domestost szoktam beletenni és ajaxot vagy cif-et. ajaxból a rózsaszín cifből a kék a kedvencem.
2008. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én mosószert azért hogy tisztítson, öblítőt az illat miatt, és víkőoldót is mert ahol viz van ott víz kő is és az is nagyon koszolja a padlót... és ezt sokan nem tudják:)


1rész mosószer 1 rész öblitő 2 rész vízkőoldó

2008. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!