Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem jó Ariel mosóport vettem?

Nem jó Ariel mosóport vettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést a vicces kérdésért. :D


Megláttam akciósan az Ariel mosóport. Mivel nem ezt használom, fogalmam sem volt, hogy melyik fajtája milyen.

A következőek voltak:

Mountain Spring, Touch of Lenor és a White Flower.


A Mountain Springből vettem, de itthon a neten ahogy nézegettem ez fehér ruhákhoz való.

Lehet én vagyok a hülye, de a csomagoláson sehol nincs feltüntetve egyértelműen ez.


Mivel 5 kilós kiszerelést vettem egy ideig kitart, mivel nem sok a fehér ruha nálunk. :D


Ti használtátok már az Ariel valamelyik fajtáját?Elégedettek vagytok vele?

Én most olyan bosszús lettem, hogy kiderült, hogy ez a fajta csak fehér ruhákhoz jó. :D



2014. febr. 11. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem fehér ruhákhoz való, általános, mint a többi. Arielből én még nem is láttam kimondottan fehérekhez valót.
2014. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
és ha fehér ruhákhoz van akkor mivan?semmi!bármilyen ruhát moshatsz vele.
2014. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezzel ne moss szines ruhát, mert 3-4 alkalom után dobhatod ki a szines cuccokat, ugyanis valóban fehérít és elfakít minden szines cuccot.

Van kimondott Ariel color&style kapszulás szines ruhákhoz való mosószer, azt vedd.


A M.Spring nem általános, hanem kimondottan fehér ruhákhoz való.

2014. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Viszont miért nem írják rá akkor, hogy fehér ruhákhoz?

Sehol nem láttam a csomagolásán egy nyamvadt WHITE szót sem!

2014. febr. 11. 19:31
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
"fékezett habzású univerzális mosópor" konkrétan ez van a zacskóján, most néztem meg. Szerintem ez azt jelenti, hogy színes és fehér is jó. Én már jópár zsákkal elhasználtam színes és fehér ruhákhoz egyaránt. Én csak Arielt veszek, sok mást próbáltam már, de egyik sem mérhető hozzá.
2014. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 20:08 Igen, én is olvastam. Szerintem már hülyének néztek a Tescoba, hogy annyit forgatom a mosóporokat, s keresem rajta a White vagy Color feliratot.

Itthon a neten olvasgattam, s írták róla, hogy ez fehér ruhákhoz való a következő oldalon:

[link]

2014. febr. 11. 20:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az is érdekes, hogy sokan azt írják, hogy simán mosnak színest is fehér ruhákhoz való mosóporral, van aki pedig azt vallja, hogy fakul tőle a ruha.
2014. febr. 11. 20:19
 8/15 anonim ***** válasza:

A zacskónak higgy, mert azt a gyártó írta a rá. A webáruházban sokszor írnak nem valós dolgokat a termékekről. Bennem fel sem merült soha, hogy ez fehér ruhákhoz való - úgy mint pl. a TOMI-nak van DIREKT "kristály fehérség" mosópora. Szerintem ami kimondottan fehérekhez való arra - nem véletlenül - egyértelműen ráírják.


Én a fehéret különben úgy mosom, hogy 1/3 mosószóda, 2/3 Ariel. Hatékonyabb, mint csak az Ariel.

2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Akkor megnyugodtam, hogy mégse akkora nagy a baj.

Tényleg olyan jó árban volt, hogy nem volt szívem ott hagyni (5 kg-os 2299 Ft).

2014. febr. 11. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:

huuuuh. én nem mosnám a helyedben a nagyon sötét ruhákat porral, mert egyrészt fehér foltos maradhat, másrészt meg fakítani fogja.

de világosabb cuccokat, törölközőt, fehérneműt bízd rá nyugodtan :)

ha nagyon útban van, és pesti vagy, akkor megveszem a felét, nekem most kezd elfogyni :)


amúgy én a kapszulást használom, a lila való a színes cuccokhoz, és nagyon jó az illata :)

2014. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!