Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ázsia centerben vettetek már...

Ázsia centerben vettetek már mosóport (Ariel, Persil, stb. )? Milyen a minősége?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ázsiában még nem, de a Sárkány Centerben szoktam Arielt, folyékonyat. Ugyan az a minőség. Nekem bevált.
2011. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ott még nem,de 100Ft-os boltból egyszer ráfáztam,a kamu ariellel.Se szaga se büze nem volt,persze ez akkor derült ki mikor hazavittem.
2011. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kb 2 éve veszünk ott rendszeresen folyékony persilt, teljesen rendben van. Tőlünk elég messze van, ezért 5-6 flakont szoktunk venni és még árengedményt is adnak az amúgy is olcsó árból emiatt.
2011. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha Persilt, Arielt veszel, az gondolom ugyan abból a gyárból jön ki akárhol is veszed. Különben nem írhatnák rá a márkanevet.
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Én ebben azért olyan biztos nem vagyok.Mert én is láttam a gyártóból kétfélét a zacskón.Ha gagyi a mosópor márpedig van gagyi,akkor annak a mosás után semmi jellegzetes finom illata nincs.Az ARIEL és a PERSILNEK még sokszori öblités után is megmarad az illata.
2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A gagyik azok amelyeket Indoneziaban gyartanak.
2011. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak azért kérdeztem mert láttam 11,5 kg-os Ariel mosóport(műanyag dobozos) 3500ft-ért.Filózok hogy megvegyem-e...

Kedves utolsó.Ha Indonéziában gyártják azt honnan tudom meg?Rá van írva a dobozára?

2011. jan. 6. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ra kell hogy irva legyen es az o irka-firkajuk szerint is. Minden gagyit megcsinalnak. Kave, moso- mosogato, tisztito szereket, szappanok, samponok, hajapolas, arckremek, mindent. Egyszer vettem csak Nescafe Classic-ot, olyan volt mint a fekete fold, anyagban is meg izben is. Tisztitoszeruk tonkre tett egy par dolgot. Mosogato, nem tudom, nem habzott, nem vettem eszre kulonosen semmit. Nem veszek ilyet mar eleg regen. Itt van egy angol forumrol velemeny a Morning Fresh mosogatoszerrol. Csak hogy egy szoban tolmacsoljam. Sz.r az iro szerint.I have used Morning Fresh before and was quite satisfied. However, this last lot I have used, produced in Indonesia, is an absolute disgrace. i have had to use twice as much as normal and even taht does not give me suds or washes off the grease from the plates. like all other manufactures, once they have a name they go for the cheaper means of manufaturing not caring of quality and do not cut prices but make sure of profits. this is one product that will not be purchased by me again.

Itt egy masik cikk.

Ez az apa es fia, Indonesiabol importaltak gagyi Omo moseszert, meg a szupermarkettosok, akiknek eladtak azok sem vettek eszre, vagy nem akartak tudomast venni rola. Olcson kaptak, most megy a birosagi ugy Ausztraliaban.

Sot mitobb, ezek a gagyi szerek tele vannak tokszinnal is.

2011. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer:)
2011. jan. 7. 13:02
 10/12 anonim válasza:

Mi vettünk már Arielt az Asia centerben, mert eléggé olcsó volt és kiváncsiak voltunk hogy milyen a minősége. De beletöltöttük az Asiásat meg az Auchanosat egy egy üvegpohárba, és egyértelműen látszott hogy az Asiás sokkal hígabb, tehát higitják. De van egy kinai barátunk is és mondta hogy higítva vannak! Ugyhogy én nem vennék ott már semmi ilyesmit, max ruhát.

01-05 16:06-nak üzenem hogy eléggé naív vagy, ma már bármire ráragaszthatják a címkét, és kérésre meg akármilyen márkanevet rávasalnak pl: a ruhaneműkre!

2011. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!