Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért áraszt büdös illatot az...

Miért áraszt büdös illatot az Ázsia centerben vásárolt Silan szemcsés öblítő?

Figyelt kérdés

Nektek is volt már hasonló? Én most vettem, 2 hete egy ilyen kék színű szemcsés vagy kristályos állagú Silan öblítőt 800Ft-ért!

Megkérdeztem a magyar hölgyet a boltban hogy ez mi és a használatát is elmondta, majd itthon kipróbáltam és olyan büdös van a lakásban tőle (a mosott ruhának nincs csak amit áraszt ki magából) hogy...!

Merjek használni még belőle vagy csak átvertek valami ócskasággal? Pedig silan és a dobozára volt írva hogy henkel és azért is mertem elhozni..ja és nem hígítom!

Köszi előre is a segítséget!


2011. aug. 5. 00:15
 1/10 anonim válasza:
Én a múltkor voltam szemtanúja annak, hogy visszavittek egy öblítőt, mert nem az volt benne, mint ami a flakonra volt írva. Annyit láttam, hogy ott is szagoltatták az öblítőt az eladóval.
2011. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

éédes istenem, hát ilyenen mér spórolsz? ázsia centerből öblítőt? onnan én még ruhát sem vennék, nem hogy ilyen összekevert löttyöket.


ez volt a tanulópénz, legközelebb menj a tescoba, ott van a szomszédban.

2011. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

"büdös illat" – ez mekkora paradoxon. Mint a dolgos cigány. :DD


Azt úgy hívják magyarul, hogy "bűz", édes rózsám.

2011. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

te most komolyan elhitted, hogy az Ázsia Centerben valódi Silan öblítőt kapsz 800-ért?

Szerinted ugyanott a "guccsi" napszemüveg vagy a "lakoszt" póló is eredeti?

Naugye.

Múltkor valaki írta, hogy mennyivel olcsóbbak ott a márkás szempillaspirálok, mint a drogériákban...

Lehet, ő jobban megfizet majd a naivitásáért, mint te.

Örülj, hogy egy kis bűzzel megúszod a skót génjeid felszínre törését - képzeld, bőrrel érintkezve micsoda allergiát is kiválthat!

2011. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyesszus nekem felültöltős whirlpoolom van és olyan lenort kaptam ami darabos volt és belevonta magát ugy a tartálby hogy alig birtam kisikálni és a dobot is bevonta de az illata sem lenor volt de siettem és nem szagoltam meg csak vettem a megszokottat
2011. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Tuti nem Silan volt.

2. Az öblítő nem lehet szemcsés, vagy kristályos anyagú, csak folyékony, vagy vannak a párnák. (pl. Ariel)


Tanulság!

Legközelebb ne vegyél öblítőt az Ázsia Centerben!

2011. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Így jár aki tömi ezeknek a mocskoknak a zsebüket.

Büdös illat, még ilyet...

2011. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az öblitő nem lehet szemcsés,itthon kókányolták valahol.Volt már sokszor a hírekben,hogy felszámoltak illegális csomagolókat.A kinaitól nem szabad semmit venni,mert a ruha is egyszer használatos,mint a libero.A vámon is az elkobzott cuccokat nem tudták értékesiteni,mert a KERMI nem adott igazolást,hogy foglalomba hozható,olyan rossz volt a minősége.Van normális öblitő is,jártam én is úgy a Tescóban vettem olyan rózsa illat volt,de nem lehetett megmaradni tőle,lepasszoltam anyámnak az a szabadban teregetett.Ő sem tudott tőle megmaadni,végül a kukában végezte.
2011. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bovli azért!Kínaitól mit vársz?Semmit nem szabad venni a kínaitól.Ne sajnáld a pénz normális silanra.A müllerből vagy a rossmannból tuti eredetit kapsz.
2011. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OFF ma 00:51-nek: nem paradoxon, hanem oximoron. ON
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!