Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szobanövényeket egyből lehet...

Szobanövényeket egyből lehet a kaspóba ültetni?

Figyelt kérdés
Vagy kell nekik az a műanyag virágtartó is? Ha igen,akkor hogyan lehet szépen megcsinálni,hogy ne legyen nagy rés a műanyag és a kerámia kaspó között?
2014. febr. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet csak kaspóba ültetni,de kell alulra kavics és luk különben szétrohad a gyökere miután a vízbe fog állni.....

Ha 1-2 mérettel kisebb cserépbe teszed mint a kaspó akkor kapásból nem lesz nagy a rés

2014. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kimaradt az y...szóval lyuk
2014. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)))


köszönöm!

2014. febr. 3. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha cserépben van és úgy teszed a kaspóba, így ha túlöntözöd, ki tudod szedni a kapóból és kiöntöd a vizet, ráadásul ha lukas a kaspó, akkor kell alá még egy tálca is. Lehet kapni szinte minden kaspóhoz megfelelő cserepet, akkorát kell venni, ami pont belevaló, nekem minden virágom így van és nincs túl nagy rés.
2014. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy kaspóban ne rothadjon ki a túlöntözéstől, ahhoz vagy szakértelem kell, vagy szerencse.

Még cserép használatával is.

Szoktam ilyen kérdésekre válaszolni több helyen is, és nagyon gyakori kérdés, hogy mi lelte azt a növényt. Hát a kaspó, azt kellene kihajítani! Az direkt arra van kitalálva, hogy hozzá nem értő nőkre rálőcsöljék...

2014. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!