Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erős jó illatú öblítő olcsón?

Erős jó illatú öblítő olcsón?

Figyelt kérdés
Most Coccolinot használok és akciósan 400 Ft/literre jön ki,de mivel gyakran mosok, gyorsan fogy...ennél olcsóbbat tudnátok ajánlani?
2014. jan. 21. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A valódi, jófajta Coccolinót, te ennyiért sehol nem kapod. Csak az utánzatát.Próbáld ki az eredetit és megfogod érteni, hogy megéri.
2014. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Pennyben van most ilyen akció hogy 2 Coccolino + 1 Domestos 1200 Ft, így jött ki a 400 Ft. Nem hinném hogy hamis lenne a termék..
2014. jan. 21. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Legutóbb a Lidlben vettem 2 l-es öblítőt, zöld színű (valami exotikus illatú). A 2 l-es volt 495 Ft, puhaságban és az illat tartósságában simán veri a Coccolinot és társait. Nekem bevált.
2014. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 Mert szórják ki a régi Coccolinot, mert minőség alatti a termék. Az új Coccolinó több mint 1 hétig is érezni a ruhákon.
2014. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem használok olbítot, csak ilyen kis tasakos mosószert, amit be lehet dobni a ruhákkozé. Ariel, Persil. Nagyon jó illatuak a ruhák.

[link]

2014. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami a Pennybe most kapható akciós Coccolino az már az újfajta és nem a "régit szórják ki".

De ennél olcsóbban jó minőségű öblítőt nem nagyon kapsz.Én fehér Lenort használok és mindig akcióba veszem,de nem használok belőle sokat egy mosáshoz és mégis puhák illatosak lesznek tőle a ruhák.A fehér Coccolinót is szeretem ,de abból jóval több kell,hogy puhák legyenek a ruhák.Ezért maradok a Lenor mellett.De ha te az erős illatokat szereted,akkor a Lenorba vannak jó illatúak és nem kell sok belőle.

2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!