Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, nők! Mikor szoktatok...

Lányok, nők! Mikor szoktatok mosogatni? Minden étkezés után vagy csak 1x mindent este?

Figyelt kérdés
18/L

2014. jan. 18. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Heti kétszer megy a mosogatógép kettőnkre a férjemmel. Általában hétfő-péntek. Ha vendégek vannak, akkor szokott 3x is.
2014. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az attól függ... főzés után elmosom az edényt, ha egy tányérról van szó, ami kb csak morzsás stb nem túl koszos elmosom a tányért/tálat., ha tele van a mosogató szintén..


szóval nem minden étkezés után, de naponta többször, főleg ugyhogy hárman vagyunk, különböző munka beosztással...

2014. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Naponta minimum egyszer. De van, hogy többször is. Attól függ, mennyi koszos edény gyűlik össze.
2014. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Törekszem arra, hogy kaja után. Ha meg is csúszok bármikor(mert ritkán ez is előfordul) addig nem nyugszom mig rend nincs:D
2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Kézzel mosogatok nincs mosogatógépűmk (volt, de elromlott, azóta nincs).
2014. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Minden étkezés után, utálom ha hegyekben áll a mosatlan, amire rászárad a kajamaradék.
2014. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Étkezések után rendet rakok. Reggeli után bepakolok a mosogatógépbe, ami géppel nem biztos, hogy szép, azt kézzel gyorsan elmosogatok. Főzés közben és ebéd után is elpakolok gépbe vagy mosogatok. Vacsora után ugyanez. Akkor szoktam elindítani a gépet, addigra tele is lesz. Fürdetési időben el is mosogat. 2 felnőtt + 2 gyerek.
2014. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-an lakunk együtt srácok, van hogy egy hétig halmozzuk a cuccot, de van hogy napi szinten mosogatunk, evés után azonnal is.
2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy kedvem van, illetve a halom mérete is számít, pontosabban, mivel kétmedencés a mosogató, inkább az zaklat fel, ha nem találok egy tiszta kanalat :D Rengeteg evőeszközt képes vagyok elhasználni egységnyi idő alatt, ezt keverek, azt kavarok, kísérletezek, szósz, miegymás :D

Naponta egyszer vagy többször mosogatok, mint egyszer, de többnyire nem evés után, a napszakhoz nincs sok köze.

A párom ugyanígy.

2014. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Én rühellek mosogatni.Szóval nálam a mosogatás az úgy működött hogy előtte minimum egy órát unszoltam magam hogy el kéne mosogatni.

Bevallom volt úgy hogy csak másnap álltam neki, vagy ha már tényleg semmi tiszta nem volt.Szóval 1nap többször max akkor mosogattam ha egy napon belül többször minden tiszta elfogyott.


2 hete kaptam apukámtól egy mosogatógépet, az egy nap egyszer megy.A nap folyamán ami koszos lesz azonnal belerakom, kivéve a kávés poharat, mert többször kávézunk külön bögrénk van hozzá, azt napközbe csak elöblögetem, és este rakom be.Amikor megyek lefeküdni beindítom, míg alszok elmosogat és reggel csak elpakolom a tiszta edényeket.

Hát őszíntén ezalatt a 2 hét alatt már 100x szenté avattam azt is aki feltalálta a mosogatógépet meg apukámat is. :)

2014. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!