Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki tud segíteni? Valami...

Ki tud segíteni? Valami tippet adjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy is írjam le,szóval a sütő belső felén lévő üvegén nem tudom letakarítani a zsírt...Zsíroldóval nem merem mert félek,hogy megmarja az üveget..Valaki tudna valami tippet adni,hogy mivel lehet újra szép állapotba hozni?Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 19. 12:49
 1/9 anonim válasza:
100%

Hát én a zsíroldót tudom, de inkább bíztatlak, hogy nekem nem marta le az üveget.

Jó erős pedig az a hideg zsíroldó szerintem, ami nekem van.

2009. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem marja meg. Az hőálló kvarcüveg, vegyileg az egyik legellenálóbb, a fluórsav kivételével a savaknak is ellenáll.
2009. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Akkor kipróbálom a hideg zsíroldót...

Tényleg remélem,hogy nem marja meg,mert a sütő az albérlőé és nem az enyém:)

2009. nov. 19. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van egy jó - és vegyszermentes módszer: Egy tálban vizet raksz a sütöbe és le kezded melegiteni, amig a viz forrni kezd benne, akkor el lehet zárni, de hagyd bescukva. Kb. fél óra után a forró göz fellazitja a ráégett zsirt és egyszerüen mosogatószerrel le lehet mosni.
2009. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbáld ki. Nem lesz baja.
2009. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hideg zsíroldó az a tuti nekem olyan lett a tűzhelyem mint az új
2009. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a forróvizes megoldás is,de a vízbe tegyél bőven ecetet.Kihülésig hagyd a sütőben,és akkor ezzel a vízzel mosd ki jól a sütőt.Utána tiszta vízzel is kimosd.Ha nagyon zsíros,akkor ismételd meg a műveletet.
2009. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket....
2009. nov. 19. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Well Done hideg zsíroldó nagyon jó a sütőre. Én is azt használom, és nem marja meg az üveget.
2009. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!