Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell wc-t kitakarítani?

Hogy kell wc-t kitakarítani?

Figyelt kérdés

Otthon sose kellett ilyet csinálnom, de most már hónapok óta albérletben lakom, és ezt senki nem magyarázta el..

az oké, hogy elpakolok, felporszívózok, felmosom, meg időnként szoktam domestost önteni a wc csészébe, de még valami? Falat át szokás törölni? A csészével vagy bármi mással van más dolog?


Köszönöm szépen.


22F



2013. okt. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Vödörbe önts vizet+domestost azzal töröld át néha a csempéket, ajtót, a csészét kívülről, az ülőkét, csapot, az alkatrészeit, berendezéseit a helyiségnek.

Amúgy pedig domestossal a csészén belül, utána keféld le. A kefét szoktam domestossal leönteni, (a vizébe) fertőtlenítésre. Utána meg szükség szerint, ha koszos lesz a csésze ott letakarítani.

2013. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy WC tisztítót teszek a perem alá végig bőségesen, amíg ázik a deszka minden részét átmosom ugyanezzel a lötyivel, szivaccsal és vízzel jól áttörlöm. Ha a deszka kész, kefével végigmegyek a belső részen, utána meg jó sokáig húzom a WC-t.
2013. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn a kádat is át szoktam törölni domestossal, meg a mosdókagylót is. A wc-be is beleöntöm, meg a pereme alá is, majd kefével alaposan átdörzsölöm. A wc ülőkét is mindenhol átmosom.
2013. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hasznos volt :)
2013. okt. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!