Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen időben érdemes még...

Ilyen időben érdemes még bútort pucolni?

Figyelt kérdés
Elég retkesek már a bútorok, a nagy meleg nyárban nem volt erőm nekikezdeni sikálni őket, most viszont már nehezebben száradnának meg, ezért nem tudom, mitévő legyek.Át szeretném őket pucolni bútortisztítóval, de félek, hogy esetleg nagyon soká szárad meg, vagy bepenészesedik.Mit csináljak?Merjek még belekezdeni?És hol szárítsam?Hagyjam a szobában, vagy inkább vigyem az erkélyre, ha süt a nap?
2013. okt. 24. 09:36
 1/1 anonim válasza:

Mostanában még eléggé jó időt jósol az időjárás jelentés, én személy szerint még simán neki látnék. 18-20 fok napsütés és enyhe szellő tökéletes, néhány óra alatt szerintem teljesen megszárad. Borult, esős időben nem csinálnám de amíg nem fagy és nincs kelelmetlenül hideg addig ha szép napos száraz idő van érdemes megcsinálni hacsak nem akarsz vele a következő tavaszig várni.


Ha a szobában akarod csinálni, nem tudom mi szerepe van az időjárásnak, ha elég erős és eltökélt vag yhozzá én azt mondanám hoyg nagytakarításért vidd ki, néhány óra alatt ilyen időben úgyis megszárad ha slaggal mosod le :D

2013. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!