Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS. Gyorsan fel kell frissite...

SOS. Gyorsan fel kell frissitenem a szonyeget es nem tudom hogyan kell?! . Jon az anyos. Ilyen a szonyegem (link)

Figyelt kérdés

kepfeltoltes.hu/view/131022/7578_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


azt hazudtam neki nyar elejen hogy kitisztitottam de nem igy volt.most pedig jon,es valahogy gyorsan fel kellene frissitenem.


2013. okt. 22. 10:43
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. okt. 22. 10:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ecetes-mosogatószeres vízzel szoktam átkefélni. úgy látom ezt kefélni nem lehet, valami nem bolyhosodó ruhával töröld át.
2013. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öblítős vizzel felmosóval menj át rajta.
2013. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyár elején kitisztíttattad és pont ... azóta azért már eltelt pár hónap ami megviselhette
2013. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Alaposan porszívózd ki

2. Vegyél teljesen új felmosófejet, jó kemény tisztítóhabot azzal vigyél rá a szőnyegre és töröld át vele.

Majd 1-2 tiszta vizes sorral töröld át, ha megszáradt ismét porszívózd ki, hogy a tisztítószer-szemcsék biztosan ne maradjanak benne.

Az ecet jó ötlet lenne, de ha a nyáron pucoltad, nem hiszem hogy annak az "illata" idáig megmaradt volna! :))

2013. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.tegnap beszeltunk es kerdezte hogy le e raktam mar a szonyegeket,mondtam nem,erre o azt kertem pentekig rakjam le mivel jon 3 napra.

jaj nekem.

22/l vagyok es nagyon kezdo a hazvezetesben.az anyosom meg rend es takaritomanias.tuti atrendeztett itt mindent.es nem szolhatok semmit mivel a lakas az ove.

2013. okt. 22. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ecetesvíz-rongy dörzsöld át,gyönyörű fényes lesz.
2013. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos...!

Viszont szerintem annyira nem kellene félni az anyóstól. Addig oké, hogy az övé a lakás, de ha ti laktok ott, ő nem, akkor annyira nem rendezkedhet.

2013. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!