Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Piros póló összefogott mosásko...

Piros póló összefogott mosáskor egy szürke pulóvert, helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:

max. piros ruhafestékkel befesthető a pulóver.

(ha az anyaga engedi)

2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy, ha még nem száradt meg, és azonnal beáztatod folttisztítóba, vagy eredeti Biopon áztató(!).ba, talán kijön. Nekem már sikerült. De ha már megszáradt, nem biztos. Egy próbát megér.
2013. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Banánhéjjal kijön!
2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az eredeti színét már nem hiszem, hogy helyre tudnád hozni, de ruhafestékkel még befestheted.
2013. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen esetem volt, és a következő mosáskor kimosta a színt. Ugyanígy szürkéről volt szó és halvány rózsaszín árnyalatot kapott :D. Nem igazán érdekelt, mert alsógatyáról volt szó, és lesz.rom mi van a nadrág alatt.
2013. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"és lesz.rom mi van a nadrág alatt"

De azt akkor újra ki kell mosni!

2013. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem egy piros nadrag fogott ossze egy hofeher polot es en azt csinaltam hogy tettem a foltra egy kanal mosoport es beletettem egy talkaba es csak a foltra ontottem ecetet es miutan leallt a pezsges kimostam es most megint hofeher!
2013. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, befested valami erős színnel
2022. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!