Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől nyikorog előltöltős...

Mitől nyikorog előltöltős mosógép dobja forgás közben?

Figyelt kérdés

5 éves a mosógép. Kikopott valami olaj? Vagy elnyulott valami szij?

Egyébként lemegy rendesen minden program, csak nagyon nyikorog, vinnyog vagy mi...



2013. okt. 4. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mitől van,de nekem kb fél évig ezt csinálta,centrizésnél olyan hangja volt mintha egy repülőnek :D Aztán egyszer csak elkezdett belőle folyni a víz,leállt letiltott az egész..próbáltam később még még párszor beindítani,hogy legalább ki centrizze a ruhákat mert a program felénél állt le,de kapásból kiírta a hiba kódot és semmit nem engedett.Olyan 7-8 éves gép volt szóval nagyon jól bírta :)) Már egy ideje terveztük a cserét mert 5 embernek a 4,5kg kevés volt így szerelővel se kínlódtunk hanem vettünk egy másikat.
2013. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most elszomoritottál... Nagyon sajnálnám, ha kimenne.

na mindegy, meglátjuk mi lesz.

Köszönöm!

2013. okt. 4. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy te is így jársz!!!

Csak én azt tapasztaltam,hogy nyikorog stb miközben forog (amúgy nem folyamatosan csinálta)majd centrizésnél durva hangja lett aztán egyszer csak feladta a harcot. Lehet semmi köze nem volt a nyikorgásnak stb ahhoz,hogy valahonnan csak folyt ki belőle a víz és tönkre ment.

2013. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csapágyazás adja meg magát. Bár nem elől, hanem felültöltős gépnél jártam így, elkopott a szimering, és elkezdett nyikorogni, mert bejutott a csapágyba mosószeres víz. Én két nap nyikorgás után kicseréltem a szimeringet, meg a csapágyakat (azokat zártra) és megoldódott a gond. Ez már 5 éve volt, azóta sem volt vele gond.
2013. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Markkomarom válasza:

Szia! Csak az egyik irányba?

Ha igen,akkor az természetes,mivel a motornál az érintkező abba az irányba van megkopva jobban amerre többet megy. Néha visszafelé is forgat,ekkor lehet kicsit nyikorog.

2014. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!