Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem illatosak a ruháim?...

Miért nem illatosak a ruháim? Elképzelhető, hogy a nadrágom miatt maradnak büdösek a ruháim?

Figyelt kérdés

A ruháimat kék Coccolino sensitive öblítővel, és Tomi 2in1 Japánkert mosógéllel mosom. De bármikor kiszedem a mosógépből már akkor érzem hogy szinte alig van friss illata, és nagyrészt inkább ilyen gusztustalan szaga van a ruháknak. Ilyenkor mindig elkezdek reménykedni, hogy hátha ha majd kiszárad, akkor jó illata lesz. Én már nem tudok mit csinálni. 3. mosógépben mosom a ruháimat, és mégis.


Elképzelhető, hogy azért, mert összemosom a farmernadrágommal? Nem szoktam gyakran mosni, és mindig beteszek egy nadrágot, amit már 4 napja hordok, és bevallom az már tényleg elég büdös. Lehet, hogy az nyomja el a friss illatot, és szagosítja be a többi ruhát?


Segítsetek kérlek... :(



2013. szept. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

szöszi,próbálj egyszer úgy mosni,hogy nem rakod be a gépbe a farost,

-és rögtön kiderül,hogy az volt e a gond,

2013. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én már azt sem értem, miért büdös a négy napja hordott farmer?

Én többször fel szoktam venni, és semmi szaga nincsen...


Nem ez lesz az ok.


Szerintem válts öblítőt, mert valami nem stimmel.

2013. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, valószínűleg.
2013. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
takarítsad ki a mosógépet, lehet, hogy a sok mosószer és öblítő maradék bomlik benne. mosd át 20-25dkg trisóval 90 fokon, és 30 fokon 4-5dl hypóval.
2013. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is büdös néhány nap után a farmerem. Pedig nem dohányzom, minden nap zuhanyzok, parfümözöm magam, stb. Úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan szagú, mint az a szag,amit a vonatokon is szoktam érezni.
2013. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a gép büdős. mosd át a gépet ecetes vízzel, 1 gépbe öntsél 1 üveg ecetet, és 90 fokon most át a gépet. a sok mosószer lerakódik és az bűdős. a farmert áztasd be mosás előtt és úgy mosd ki. vagy mosd ki kézzel, ha megszáradt, vasald át és akkor más szaga lesz.a tomi 2 in1 -ban van már öblítő.
2014. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hypot ne tegyél a gépbe.
2014. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es. mindenkinek más a kipárolgása. lehet hogy ő erősebben izzad, erősebb a kipárolgása és 4 nap után szerintem már kilehet mosni 1 farmert.
2014. júl. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a farmereket külön szoktam mosni, már azért is , mert hosszabb mosást igényel mint a többi ruha, szag ellen pedig tegyél ecetet a gépbe és 90 fokoz mosd át a gépet. az ecet elveszi a szagot.
2014. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!