Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosópor-öblítő kombinác...

Milyen mosópor-öblítő kombinációt használtok, hogy szuper illatos maradjon a ruha?

Figyelt kérdés
Néha olyan kellemes illat csap meg egy-egy ember után az utcán,tudom,hogy a ruhából jön!Mi vált be Nektek?
2009. okt. 29. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persil gél (bele a dobba a ruhák közé) és Lenor aromaterápia bármelyik illat (mint öblítő).
2009. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. okt. 29. 13:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szívesen. :) mi is illatozunk az utcán, szokták néha kérdezni, hogy mivel mosok. :)
2009. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a Silan aromaterápiás öblítői jönnek be. Nagyon finom illata lesz tőle a ruháinknak.
2009. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jo ha hasznalsz oblitot, szerintem. Feher ruhakhoz csak a zold Arielt hasznalom, isteni.

A lila Ariel-t meg nem probaltam szinesekhez, de gondolom, hogy annak is jo az illata.

En egyaltalan nem hasznalok oblitot, szerintem ez igy mar tul sok vegyszer lenne, dragabb is, es az Ariel melle felesleges is.

Amugy csinald azt, hogy tobbfelet kiprobalsz, elvegre mindenkinek mas valik be.

Ha jo a mosopor, felesleges az oblito.

2009. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz fura tapintása öblítés nélkül?
2009. okt. 29. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp lenor! és sárgától illatoznak a ruhák messziről is, és sokáig!


amikor én is érzem másokon az utcán , akkor én sárga lenortnak az illatát érzem másokon is!

2009. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ariel-Lenor.


Lenor fehér vagy sàrga!

2009. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ariel-t hasznalsz csak, nem lesz furcsa tapintasu a ruha tole. Isteni lesz tole! Most az Ariel gel-t hasznalom, most probaltam eloszor, eddig mosoport hasznaltam, Arielt. De ez a gel jobb, probald ki!
2009. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Meglesz:)
2009. okt. 30. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!