Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell takarítani rendese...

Hogyan kell takarítani rendesen, fürdőt ától cettig?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek egyértelmű, de szerintem nem jól csinálom. Eddig nem kellett sosem figyeltem meg, de most szükséges és sajnos elveszítettem anyukámat nem rég ,tőle meg nem fogom tudni megtanulni, és az apám és bátyáim nem izgatja nagyon hogy tisztaság legyen. Én viszont szeretném, hogy legalább a tisztaság a régi legyen! Előre is köszönöm a válaszokat

2013. aug. 5. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez embertől is függ szerintem, hogy ki mennyire takarítja, meg hogyan. én természetes tisztítószereket használok, csapokra ecetet, többire szódabikarbónás keveréket, azzal mosok le mindent (zuhanyfülke, kád nincs, a csöve, a tálca alja kimosva, a plexi lemosva, kívülről is a részek lemosva. vécé szintén, kívül-belül, perem alatt is, kívülről is. csempét is lemosom, s a mosdót hagyom utoljára, áttörlöm, s a csapot ecettel lemosom. aztán felsöprök, és felmosok.
2013. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Lidl-ben vettem egy fürdőszobai tisztítószert elég jó ára volt és tényleg jól tisztít.

Heti egyszer szoktam lemosni a csempét általános tisztítószerrel, utána csapok mosdó kád, ez mind mehet a fürdőszobai tisztítószerrel. Általában kéthetente szoktam a kádat domestossal kisikálni a fertőtlenítés miatt.

Fontos (legalábbis szerintem) hogy a wc-t egy teljesen külön rongyal vagy szivaccsal tisztísd.

Nem kellenek méregdrága tisztítószerek ált. tsztítószer, domestos meg egy fürdőszobai max 1500ft-ból megvan és hónapokig elég.

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kéthetente szoktam rendesen kitakarítani a fürdőt, de majd úgyis látod, hogy mikor kell!:)


1.Pókhálótlanítok, ha van. (mindig fenteről lefele kell haladni)

2.Letörlöm a tükröm, polcot, szerkrényt kivülről, belülről ecetes vízzel mert attól fényesebb lesz.

3.Áttörlöm a csempét Domestosos/ Florasepes ecetes vízzel.

4.Kimoson a kádat, mosdót, mosógépet.

5.Felmosok.

2013. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!