Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bejárónő a megoldás?

Bejárónő a megoldás?

Figyelt kérdés
Augusztus 1-töl megyek dolgozi, pár hónapot otthon voltam, addig bírtam mindent... Most viszont gondolkozom azon, hogy kellene keresni egy bejárónőt, aki összetakarít, elmosogat, port töröl, ablakot mos, vasal és hasonlók. Valakinek van tapasztalata? Elég jól keresünk a párommal, a pénz nem lenne gond... De tényleg szükség lehet ilyen megoldásra egy 3 szobás lakásban vagy csak talán én keresek kifogásokat?

2013. júl. 11. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha be mersz engedni idegent a lakásotokba...


Mi is megtehetnénk,lenne rávaló,de én nem szeretném,ha idegen pakolná a dolgainkat,stb.

Párommal együtt csinálunk mindent,amig én megfőzök,ő porszivót fog vagy felmos,ő mosogat,addig én mosást inditok,hajtogatok,és igy tovább.

Napi fél óra átlagban amit ilyennel töltünk,és ebben a 2 naponta főzés is benne van.

2013. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Párommal ketten élünk egy négyszobás kertes házban jól keresünk lehetne bejárónő és kertész is de jobban szeretjük a saját portánkat saját magunk rendben is tartani! Egyébként nem egy akkora munkáról beszélsz amit nem tudnátok vígan megcsinálni!
2013. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk jár takarítónő. Ketten élünk egy közepes lakásban. Sokat dolgozunk mind a ketten. Csak a mosásra, mosogatásra és kisebb dolgokra van idő/energia. Én speciel nem is tudok olyan szépen takarítani, meg nincs is hozzá türelmem. Nagy segítség, hogy van akire rábízhatom és szépen megcsinálja.
2013. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as, akkor jár a takarítónő, amikor nem vagytok otthon?!van saját kulcsa? Hányszor egy héten? Mi is kettecskén vagyunk a párom csak 7 végén jár haza, én meg majd örülök, ha este 10 körül végzek munkában, még autoval az út haza kb 1 óra...

Igazából az én takarításom sem az "igazi", persze megcsinálom, de hát...

2013. júl. 11. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha este 10kor esel haza,akkor mikor máskor menne ha nem vagy otthon?


Ha bejárónő mellett döntessz,csakis ismerős útján,biztos akad olyan ismerős,akihez már jár bejárónő.

Idegent be ne engedj,nehogy üres lakásra érj haza.

2013. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Mindig egyedül van a lakásban. Direkt így intézem, mert amikor otthon vagyok úgy is útban lennénk egymásnak, így meg nyugodtan tud dolgozni. Saját kulcsa nincs, mert a lakás a munkahelyem fölött van, így mindig innen jön-megy. Ha nem így lenne akkor adnék neki kulcsot, mert régóta ismerem és anyuékhoz és a nővéremékhez is ő jár. 1-2 hetente szokott jönni.

Ha új takarítónő jönne azért én ott lennék vele az elején, megmutatnám, hogy mit hogy szeretnék...stb. Aztán adnék neki kulcsot. És igen a legfontosabb, hogy ismerősön keresztül keressél bejárónőt az a legbiztosabb. Amikor otthon laktam akkor is mindig járt hozzánk takarítónő. (lehet, hogy ezért is áll messze tőle a takarítás:) ) Anyu mindig ismerősön keresztül hívta őket. Az első pár alkalommal ott volt velük, de után kaptak kulcsot.

Nekem is kevés a szabadidőm és azt a kevés időt nem takarítással, hanem egyéb hasznos dologgal ill. pihenéssel szeretném tölteni. Nekem ez megér pár ezer forintot.

2013. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha megtehetitek,szerintem keressetek takaritonot.A hugom is jar csaladakhoz takaritani Budapesten,mindenhonnan van kulcsa.Jo,azt hozza teszem nem az elso alkalommal nyomtak kulcsot a kezebe,ismerosokon at biztosan talalhatsz te is megbizhato embert.Kulfoldon elek a parommal de hozzank is jar egy takaritono és ugyanugy kapott kulcsot tolunk.
2013. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nincsenek nagyobb értékeitek elöl, akkor nyugodtan. Bár nem kell egyből így tekinteni egy bejárónőre, de azért mindegyik kíváncsiskodik, megnéz mindent amit talán nem is kéne és már nem a munkájához tartozik. Ha kétnaponta jön az biztos okés lenne. De próbáljátok beosztani a párotokkal, hogy te is tudj aprólag csinálni ezt-azt, aztán ő is. Mindent meglehet oldani :)
2013. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!