Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szomszédommal van problémám....

A szomszédommal van problémám. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Novemberben költözünk ide, (kertes házról van szó) az egyik szomszédunkkal nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki. A másik szomszéddal viszont a köszönéstől több nem hangzott el köztünk. Jó nagy kertünk van, így kukoricát vetettünk el benne (géppel). Egy hét után el is kezdett kinőni. Azonban a szomszédunknak csak meggy fák vannak a kertben és azokat permetezte, de úgy hogy a szélső soron ment végig a permetező gépével, ami a számunkra nem túl jó hírrel szolgál. Azt az egy sort is ki kellett nekünk fizetni mint a többit. Szóltunk nekik, hogy rámentek a szélső sorunkra, de azzal a válasszal jöttek, hogy másképpen nem tudják permetezni a fákat. De most 5centiméterrel nem tud beljebb menni a géppel? Most miért kell pont a soron menni? Szerintem ki tudta volna kerülni. Elég nagy felháborodást váltott ki belőlünk. Mit tehetnénk, hogy többet ez ne forduljon elő? Kihez fordulhatnánk segítségért? Mert úgy tudom, hogy többször is fog majd permetezni, és nem szeretném, hogy ha az én kertben tenne kárt.

2013. máj. 8. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a dolog felét. Kerítés nincs?
2013. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen elkerítve a kert, csak két oszlop jelöli a mezsgyét.
2013. máj. 8. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt kerítéssel tudjátok kiküszöbölni, mással nem, csak nehogy kitarolja azt is:D
2013. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kerítés
2013. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

"Azt az egy sort is ki kellett nekünk fizetni mint a többit. "

Most hogy van ez, ők okoztak kárt, de ti fizettetek?

2013. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy azt a sor kukoricát is ki kellett fizetnünk mint a többi sornál is (vetés, tápsó, gyomirtó, stb.)
2013. máj. 8. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj vele megbarátkozni, jóban lenni, mert egy rossz szomszédi viszony örökös méreg.
2013. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerítés!
2013. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Rossz szomszédság török átok!

Sajnos ilyen majdnem mindenhol elő fordul. De jobb nem foglalkozni az ilyennel,mert csak elmérgesedik a helyzet. Az okosabbnak kell engedni. Tudom hogy kár a kukoricáért,de nem érdemes az idegeidet tönkretenni miatta.

2013. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!