Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy heten hany ora munka...

Egy heten hany ora munka patyolat "rend"-et tartani?

Figyelt kérdés
Nalunk a parom rendmanias. Imadom erte. De el sem tudom kepzelni, hogy ez mennyi munka. A WC-rol enni lehet. Mindig van tiszta ruham. Mennyi idobe telik ez bele hetenkent? Tehat kb hany orat tolthet ezzel? Meg sem tudom saccolni: heti 8-10 ora vagy 30-40??? (Persze vigyazok en is a rendre.)

2013. júl. 10. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is rendmániás vagyok, illetve szerintem ez nem mánia, nekem ez az alap. Nekem egy kétszobás lakás kitakarítása 2 óra. (Ebben nincs benne a mosás, vasalás.)

Utána már csak azon múlik, hogy mennyire vigyáz rá az ember, mert ezt egy óra alatt úgy tönkre lehet tenni, mintha nem is lett volna takarítva.

Én például minden kézmosás után szárazra törlöm a csapot és a mosdót, ha rámegy a víz, hogy nem legyen foltos, stb.

Hetente egyszer van takarítás és + még 1-2x csak porszívózás. Úgyhogy annyira nem nagy meló, csak vigyázni kell rá utána :)

2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!