Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit nem szeretsz a mosogatásban?

Mit nem szeretsz a mosogatásban?

Figyelt kérdés
Melyik részével van a bajod?:) A szivacsot nem szereted megfogni? azt úgyis megkell más házimunkánál is:P akkor meg?
2009. okt. 5. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Negatív a kérdés. MIért nem azt kérdezted, hogy mit szeretsz a mosogatásban? Erre a válasz, hogy utána minden edény, tányér tiszta, nincs tele a mosogató, elégedettséget érzel hogy kész van, stb. Így jobb, nem? :)
2009. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az elkezdéssel vagyok bajban, de ha rászánom magam, akkor már tök jó!

Itthon nagyon nehezen kezdek neki, mivel szakács vagyok és a munkahelyemen előfordul, hogy 1-2 órát mosogatok egy nap! Kicsit unalmas azért...:-)

2009. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Mióta van mosogatógépem, azóta nincs problémám a mosogatással :))))
2009. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én csak a tepsik mosogatását útálom!A többi jöhet!Eldobható tepsi nincs?
2009. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hogy sosincs vége:)))
2010. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Elkezdeni nehéz, de én nagyon szeretek mosogatni :)

Mindenkinél akinél vendégségbe vagyok mosogatok :D Tudják, hogy szeretem, úgyhogy teli a kagyló mosatlannal mire oda érek :)) Ám sokkal jobban beválnak ezek a mosogató krémek, mint a folyékony szerek. Szivaccsal meg olyan krémmel nagyon könnyen megy, és még hideg vízben is jól múködik :) Mindenkinek ajánlom ;)

2010. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is a tepsit nem szeretem elmosogatni és a húsdarálót.
2010. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Utálom,hogy zsíros,ételmaradékos edények között kell turkálnom,plusz,ha nem mosogatom el egy nap kétszer-háromszor a kisebb mennyiségű edényt,akkor nap végén kell egy nagy halommal elmosni,ami még időigényes is.

Szóval ezek a legnyomosabb indokok,amiért utálom a mosogatást,de látom,hogy azért nem vagyok egyedül. :)

2010. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!