Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol tartod a lakásban a...

Hol tartod a lakásban a bőröndöket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés!Mikor felújíttattuk a lakásunkat és a lehetőségeinket latolgattuk,2 ötlet jött:a franciaágy fejrészét,ami gyárilag volt,leszedtük,és mögé asztalossal egy olyan bútort készíttettünk,ami olyan magas és olyan "vastag",hogy benyelje a bőröndöket.A teteje felhajtható,de mivel viszonylag ritkán vesszük elő a bőröndöket,a tetejét is tudjuk lerakópolcnak használni.A másik: a gázkazánt egy olyan falfülkébe tetettük,amire egy,a bútorunkkal megegyező ajtólapot szereltettünk, alul bepolcoztattuk(cipők,szerszámok stb) felül,a kazán felett pedig 2 deszkát tetettünk-így elfér a kéménykürtő-rá pedig a kisebb bőröndöket tudjuk tenni. Ez nem probléma, mert nálunk olyan a kazán,hogy ezek a részei nem tűzveszélyesek,pl.a kémény is műanyag.
2013. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel én "100lábú" vagyok,és a vőlegényem megunta hogy nincs a cipőimnek helye ahol az összes elfér, kaptam tőle az egyik szobába, a galéria alá beépített szekrényt.. olyan szex és new york-osat :)))) és ott tárolom a kabátokat, cipőket, táskákat, bőröndöket :)
2013. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1+2feles lakásból a kisebbik fél szoba gardrób,ott elférnek a bőröndök is.
2013. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kanapé az ablak alatt van, de előrébb kellett húzni, mert mögötte van a radiátor. Előrehúztuk annyira, hogy elférjenek mögötte a kis kabinbőröndök. Ezekkel max. egy hetes utazásra elvagyunk.

A nagy bőröndök a szüleinknél vannak. Nekik hatalmas házuk van, bőven elfér. És ezekre úgyis csak ritkán van szükség, ha tényleg olyan messzire utazunk. Azt meg tudjuk előre, és akkor elhozzuk.

2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a gardróbszekrény tetején van. nekem van egy hatalmas, a páromnak nem tudom, h van-e, ő eddig még nem utazott el olyan hosszú időre, h kellett volna.

inkább autóval járkálunk a környező országokba hosszú hétvégékre, repülővel utoljára 5 éve utaztam, szóval elég poros lehet a kis drágám :) jaaa, nem, 3 éve voltam egy 10 napos konferencián.

2013. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A padlásfeljáróban a létra egyik oldalán két akasztós rúd fut, a másik oldalt bepolcoztuk. Ott tároljuk nyáron a kabátokat, a gyerekek kinőtt ruháit (amibe a kisebbek még majd belenőnek), a strandolós cuccokat (úszógumik, matracok, ilyesi) és ott elférnek a táskák, bőröndök is.
2013. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy, gardróbszerű beépített szekrényben, amely padlótól a plafonig az egyik falat teljes egészében elfoglalja. A bőröndöket, téli kabátokat és egyéb nagyméretű, de ritkán vagy csak szezonálisan kellő holmikat itt tartjuk.
2013. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előszoba beépített szekrényében. Az egyiket a felső polcon, ami annyira magasan van, hogy oda úgysem tudnánk pakolni, csak talán olyat, amit nem használunk, a másikat pedig az akasztós szekrényben, a kabátok alatt.
2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!