Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 2 hónapja nem volt takarítva...

2 hónapja nem volt takarítva a lakásban. Mindent belepett a por. Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés
A polcokon mindenhol vastagon áll a por,hiába törlöm portörlővel,száll vissza. A konyhàban foltok díszelegnek. Muszáj nagytakarítàst csinálnom. Mivel kezdenétek, miket használtok nagytakarításhoz?
2013. jan. 21. 11:00
 1/4 anonim válasza:
100%
En eloszor is a nagyjat szaraz ronggyal letorolnem. (Ha rendet is kell, tenni, akkor ezt egyidejuleg megtennem.) Majd nedves tisztitoszeres vizzel fognek neki. Ekkor felporszivoznek, s amit a porszivo felvert port, azt egy prontos takaritassal ujbol eltuntetnem. Az meggatolja, hogy lerakodjon hamar a por, s az emlitett felkavart koszt is eltuntethetem. Majd feltorolnek. Tudom, maceras, en igy szoktam.
2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én először a szőnyeget padlószőnyeget porszívóznám ki alaposan mert ahogy jövök megyek a pólusokból folyamatosan a légtérbe kerül a benne lerakodott sok sok pór.azután kezdeném a magasabban lévő tárgyak polcok törlését nedves ruhával és a végén ajtó ablak takarítást végezném el.
2013. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fognám a porszívót, és mindent azzal szívnék le. A miénkhez vannak kisebb méretű kefék, azzal a bútorokat is le lehet porszívózni. De szerintem ez alapkellék, minden porszívóhoz adnak.
2013. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felűlről lefelé takaríts,portalanítás szekrény tetjéről polcokról majd utána mosószeres ronggyal tisztítás porszivózás felmosás...
2013. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!