Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A heverő ágyneműtartója...

A heverő ágyneműtartója penész szagú. Hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az alkohol vált be. Nem baj, ha nincs otthon gyógyszertári alkohol, ha nem sajnálod a tömény italaidat, az is jó. :-)


Áttörölgeted alkoholos ronggyal az ágyneműtartót, és egész nap nyitott ablaknál szellőzteted.

2008. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Ki fogom próbálni az alkoholos törölgetést. Van itthon röviditalunk - kaptuk, és nem isszuk -, úgyhogy kipróbálom, kíváncsi vagyok az eredményre.
2008. jún. 14. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg jó, nekem is bevált. Ennek folytatása lehet, hogy ne legyen újra penészszagú, hogy fogj kb 9-9 táblakrétát, kösd össze, és hagyd az ágyneműtartóba. Gyűjti a nedvességet, és a szagokat is semlegesíti. Néha kell csak cserélni. Esetleg ha vékony gézbe, vagy tülbe teszed, akkor nem lesz minden krétás.
2008. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú nagyon jó ötleteket írtatok.,nekem a szekrényemmel vannak hasonló gondok.A kérdezőnek köszi hogy helyetettem feltetted.:)
2008. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a reklám helye, de penész ellen jó a Ceresit Stop, pápá pára is, illetve a sólámpa az ágy környékén.

A ceresit megfogja és kicsapatja a nedvességet, a só pedig gombaölőként nem engedi érvényesülni a penészgombákat, amik a levegőben keringenek.

2008. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!