Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet mosni tolltakarót?

Lehet mosni tolltakarót?

Figyelt kérdés

Van egy tollbelsejű takaróm, amit már éppen ideje lenne kitisztítani, de nem tudom, hogy hogyan kellene.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



#tolltakaró
2013. márc. 25. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted a csirkék-kacsák esernyővel állnak, ha esik az eső?

Semmi baja nem lesz a tollaknak, 40 fokon kimoshatod.

(de elvileg rá kell legyen írva a paplanra)

2013. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs szárítógéped akkor ne most állj neki mert nem száradni hanem büdösödni fog hetekig.... Nyáron mossad
2013. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elég régi, semmilyen cetlit nem találtam rajta :/

Egész nap megy a fűtés, úgyhogy rá tudom tenni a radiátorra, vagy közvetlenül mellé. Nem akarom megvárni a nyarat, mert elég kellemetlen szaga van. (albérletben lakom és nem az enyém, nem szeretném tönkretenni, ezért kérdeztem, hogy lehet-e mosni :))

2013. márc. 25. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

1-es vagyok.

A csücskében fejtsd fel majd a varrást, és hajszárítóval fújd, mert a radiátoron nem fog gyorsan száradni, s akkor viszont büdös marad.

2013. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen , lehet mosógépben is mosni , csak arra vigyázz , hogy nehogy öblítőszert tegyél a mosógépbe , mert akkor elveszíti a természetes taszítóképességét a toll , összeesik . A legjobb persze az lenne , ha tolltisztítóhoz vinnéd , mert ott a huzatától külön tisztítanák meg a tollat hozzáértők . ( Utána persze visszateszik az anginba .) A szárítást többszöri átfogatással és ezek közben felrázással végezd .
2013. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak nyáron ajánlanám kimosni.Természetes módon száradjon meg.A radiátoron való száritástól büdös lesz a toll .

Természetes anyaggal természetesen kell bánni is .

Csak a közmondás elejét írom le :Okos ember más kárán tanul ....

2013. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kimostam és hajszárítóztam. Egész jól szárad :) Néha megrázogatom és széjjelcsipkedem a tollakat amennyire birom, meg megdörzsölöm. Már sokkal jobb illata van, mint volt! :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 25. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es, 4-es.

:-D

2013. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint 1-es 4-es vagyok, és örülök! :-D
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A takaró pár nap alatt megszáradt és hihetetlenül jó illata lett ^^ Mintha könnyebb is lenne :D
2013. márc. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!