Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti honnan veszitek a mosóport?

Ti honnan veszitek a mosóport?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy Dm vagy Rossmann, esetleg ABC-ből vagy 100 Forintosból? Ma dobtak be egy szórólapot egy százasból és ott most nagyon olcsó lenne. Szerintetek megéri onnan venni? megbízható?
2013. márc. 6. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kipróbálod, megtudod. Régebben mindig Arielt vettem, Persilt, aztán rájöttem, hogy azok sem veszik ki jobban a foltot, mint a lidlis, úgyhogy azt veszem mostanában. Régebben DM-ből vásároltam, ottani saját márkásat is kipróbáltam, azzal sem volt gondom.
2013. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tesco-ból szoktam Tomi kristályt venni. Közép árkategóriás, megfizethető. Anyum filléres mosóport használ, de a fehér ruhái tényleg mint a reklámba: szürkék. Valamint a zsírfoltokat se szedi ki pl. a konyharuhából.

Ha van gyereked, kifejezetten nem ajánlanám az olcsó mosószert, mert sosem lesznek tökéletesen tiszták a ruhácskái.

2013. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is sokat kipróbáltam már, persze az olcsóbb kategóriából (Tomi, Bónux) de próbáltam már a Perwolt és a Dreftet is. DE akármennyire is reklámozzák semmit nem ér! Legalább is ennyi pénzért nem... Most Bonux-ot használok, de pont most fogyott el, és Tomit fogok venni mert most az akciós :)
2013. márc. 6. 11:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A Tomi szerencsére sokszor van akcióba! ;)

De mostanában a Tescoban az Ariel is volt ugyanebben az árban szinte!

2013. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
a fehér ruha akkor lesz szürke, ha színes ruhákhoz való mosószerrel mosod vagy nem megfelelő hőfokon, esetleg kevés a mosószer.
2013. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
InterSparban szoktam venni Persilt. Kb 1-1,5 havonta szuperszombati akció szokott lenni, ilyenkor tényleg olcsó. Ilyenkor megveszek egy jó adagot.
2013. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ivilicious válasza:
100%
én biopont használok,az olcsó,noname fajták semmit nem értek eddig
2013. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ausztriából szoktunk hozatni folyékony Arielt. Az itthon kapható köszönőviszonyban sincs vele, az állaga is teljesen más.
2013. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olcsóbb fajtát veszek,mindegy hol,tesco,100as bolt,ugyanaz van benne.

sosem szürkék a ruháink.

2013. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi mindig számolunk hogy jön ki kg. Rooszabb minőséget nem

veszünk meg azért,mert 100 tal olcsóbb,aztán még több is kell belőle .Van egy arany szabály is.Az olcsóbb mindig többe kerül .Mindig a gyártó és a forgalmazó akar jól járni .

2013. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!