Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Amikor a vendég azt figyeli,...

Amikor a vendég azt figyeli, hogy milyen rend van, mikor porszívóztál, törölgettél? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves anyósom ilyen! Engem bosszant, de lehet, hogy csak azért, mert már az is bosszant, ha bejelentkezik :-D
2013. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is mint az elsőnél anyós ilyen.... jövet menet húzgálja az ujját a polcokon stb majd kedvesen felajánlja,hogy ha szólok neki segít takarítani mert látja,hogy nekem nem nagyon megy.... és még nem esett le neki,hogy miért nem hívjuk és inkább mi megyünk.Volt amikor abba is belekötött,hogy a kuka ami kint van az udvaron és nem fedett helyen miért koszos...ő úgy ki se merné tenni az utcára (könnyen köt be ilyenbe miután emeletesbe lakik)
2013. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az unokatestvérem ilyen. Sőt, még ilyenebb.

Ha kinyitom a konyhaszekrényt, már ott áll mögöttem és nézi, hogy hogy vannak berakva a poharak, tányérok.

A fürdőszobában képes végigfogdosni a fürdőtörölközőket is (máshol vannak, mint a kéztörlő)

Ráadásul szét is hordja mindenfelé, hogy kinél mit látott.

Egy utcában lakunk a szüleimmel, hozzájuk jár az unokatesóm. Eleinte átjöttek "meglátogatni" minket (nagyon örültem amikor épphogy hazaértünk a munkából, ők már ott voltak) Most már fifikásabb vagyok: ha jönnek, bemegyünk a szüleimhez és letudjuk a találkozást. Eleinte még bepróbálkozott, hogy átjönnek, de mi sajnos épp nem értünk rá, mennünk kellett valahova.

2013. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem bunkóság, főleg ha szóvá is teszi és tapogat. Ismerős csaj az ajtó fölötti fát szokta tapogatni, hogy na itt sem takarítottak mióta. Nem is hívtam meg magunkhoz, kell ez nekem, hogy szekáljon?

Őszintén szólva nem is szeretek patikatisztaságú lakásokba menni, ahol úgy néz ki, mintha nem is élnének. Volt, hogy leesett egy hajszálam, a vendéglátó meg felszedte utánam a parkettáról és kidobta. Ok, hogy hosszú sötét hajszál a világos parkettán de megvárhatta volna, míg elmegyek.

2013. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!