Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használta valaki már a Black...

Használta valaki már a Black & Decker BDPR400 festőhengert?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?? Érdemes megvenni?
2013. márc. 2. 11:43
 1/1 Genica válasza:
0%

Ezt most komolyan kérdezed... ?

Szerinted miért olyan drága mind... ?

Nekem van egy még 1985-’’87-ben vásárolt, még akkor volt a Jó kis Lengyel Piac és ott árulták a Bécsben vásárolt B&D 550W-os Fúrógépet és nem a Lengyelektől, hanem magyartól vettem és a Mai napig azt használom.

Hanyagságomból pár éve cserélnem kellett rajta Tokmány fejet rajta, de az kezdettől fogva sem olyan jól működik, mint ami az eredeti tokmánnyal volt...

Ha van rá pénzed, akkor csak B&D-t vegyél.

De csak is, ha barkácsolás céljából veszed, akkor 10 év biztos kitart, ha megfelelően karban tartod őket.

Vettem pár éve egy neve nincs, kis háromszög rezgőcsiszolót, igaz csak 5000- volt az ára, de egyszeri kb. 10h-a használat után, már olyan hangos lett, hogy a zajvédővel a fülemen is zajos. Nem is fog tartani sokáig, még egy ilyen 10h-ás munka és nyek lesz neki…

2013. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!