Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pur vagy Jar? Ki melyik...

Pur vagy Jar? Ki melyik mosogatószert szereti jobban?

Figyelt kérdés

Én eddig Jart használtam, nagyon jó zsíroldó is meg sokáig megmarad a szivacsban, de kiszáradt tőle a kezem, kivörösödött és szétrepedezett. Most váltottam Pur-ra, nagyon jó illata van és "könnyű" vele mosogatni, de nem olyan jó zsíroldó és nem marad meg sokáig a szivacsban se. Ettől viszont nem szárad ki kezem stb.

Szóval ki milyen mosogatószerre esküszik? :)



2013. jan. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki az új Pur 3actiont.

A simák tényleg gyorsan kimennek a szivacsból,de ez töményebb,jobb.

a jar nekem is száritotta a kezem.

Ez a pur sok helyen akciós,legutóbb 250-ért vettem a fél literest,199-ért a 2,5decist (sparban,rossmanban)

2013. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jar. Nekem a Pur-tól szárad ki a kezem és a JAR jobb zsíroldó, mosáshoz is nagyon jó a zsíros foltokra.
2013. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pur, abból is a kék, szemcsés. A Jar is jó, de ez mindent visz - szó szerint. :)
2013. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Jar-t használok, bár a Pur-t még nem próbáltam. A Jar nekem mindent levisz, és kevés kell belőle. A kezemet úgy kímélem, hogy ezt a hosszú nyeles súrolót használom. Amúgy valószínűleg szétszedné a bőröm. Valahogy érződik, hogy nem a kézkímélés volt a fő szempont, mikor tervezték. :)
2013. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kesztyűt veszek és semmi baja nem lesz a kezemnek
2013. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak Jar. A Pus semmit nem visz le. Akkor már inkább Cif. De a Jar a legjobb, én a fenyő-citromosat szoktam venni.
2013. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát :)

Első, akkor utána nézek annak a Pur-nak :)

Kesztyűt nem szeretem bénáskodok vele :D

2013. jan. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!