Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert/gélt vegyek?...

Milyen mosószert/gélt vegyek? A Formil milyen?

Figyelt kérdés

Most vettünk Persilt, amit halálra dicsért az ismerősöm, erre 1 mosás után kifakultak a ruhák.


Kinéztem most ezt a Formil mosógélt, a Lidl-ben lehet kapni. Van valakinek tapasztalata?


2013. jan. 21. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó de ha a Lidl-nél maradunk akkor a MaxiTrat mosóport javaslom én is erre tértem át mikor megszűnt a Formil por változata de nem bántam meg mert illata is jobb és kiválóan tisztít.
2013. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Formil gélt használok, teljesen meg vagyok vele elégedve. Jó szagúak a ruhák, tiszták, eddig nem volt vele probléma.
2013. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig fehér ruhákhoz a DM Denkmit White gélt használtuk, folyékonyban ez vált be a legjobban, ez fehérített a legjobban. Por mosószert nem teszünk a gépbe.

Tegnap próbáltuk ki a Formil White gélt. Le a kalappal előtte. Jó az illata mosás után is, illetve szerintem jobban fehérít, mint a DM Denkmit White.

Pedig féltem tőle, mert márkamániás vagyok, gondoltam én Lidl-s mosószert nem teszek a gépbe. De sokan dícsérték, mondom egy próbát megér. Hát bevállt. Pedig próbáltam már mindent: Arielt is többek között: tisztít, jó illata van, csak nem fehérít a gél változat.

Szóval bevállt a Formil.


"Most vettünk Persilt, amit halálra dicsért az ismerősöm, erre 1 mosás után kifakultak a ruhák."


Úgy jártál, mint én talán 5-6 évvel ezelőtt. Mindig Ariel color gélt szoktunk venni. Várpalotai vagyok, kellett volna venni, és egyszerűen egyik boltba sem volt Ariel color gél. De még más milyen color gél sem, Perwoll color sem. Egyik boltban megláttuk a Persil color gélt. Hát csak ez volt, gondoltuk jó lesz ez.


Mehet a mosás. Vízlágyító ugyanaz volt, mint előtte (DM Denkmit), öblítő szintén ugyanaz(Lenor), csak a mosógél változott Persil colorra. Foltok lettek a ruhákba!

Először azt hittük, csak benne maradt valami az anyagban, de nem. Plusz öblítések után sem tűnt el, illetve plusz mosások után sem.

A mosásban voltak viszonylag jó piaci pólók (nem 300Ft-os egyszínűek, hanem 2500Ft-osak), illetve ami a durva, hogy benne volt egy 30.000Ft-os Diesel pulcsi, illetve egy 17.000Ft-os Diesel póló. És foltok lettek ezeken a cuccokon. Ne tudd meg milyen mérges voltam.

2013. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!