Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert és öblítőt...

Baloghm kérdése:

Milyen mosószert és öblítőt használjak?

Figyelt kérdés

Most költöztem otthonról és nem tudom miből melyiket vegyem ami jó.Sok kényes ruhám van.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm előre is.



2012. dec. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :D ha sok kényes ruhád van akkor mosószerből mindenképp valamilyen folyékonyat ajánlok, mert az akár 30 fokon is feloldódik. Márka választást a pénztárcád is befolyásolja, nekem például bejönnek a Lidl-s Formil folyékonyak, mondjuk nekünk nincsenek koszos ruháink. öblítőt általában Lenort, Coccolinót, nagyon ritkán Silan-t szoktam használni. Én csak akkor veszek öblítőt ha akció van valahol, és akkor egyszerre többet.
2012. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lenor, Coccolino, Silan. Öblítőből nem érdemes mást venni.Most a Lenor a Spárban akciós a 2 literes. Valóban jó a folyékony mosószer pl. Tomi. A fekete cucchoz viszont vegyél valami kifejezetten feketéhez valót. Talán az kicsit drágább, de nem fakulnak a ruhák.
2012. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segítséget
2012. dec. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!