Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezeket lehet...

Háziasszonyok! Ezeket lehet együtt mosni?

Figyelt kérdés

Akik jobban otthon vannak a mosásban azoktól kérdezem: azonos színű ágyneműt és otthon használt tréningruhát lehet együtt mosni? Ha igen hány fokon?

Köszi :)


2013. jan. 11. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én az ágyneműt 60 foko, a sima ruhákat 40 fokon mosom, így én nem tenném össze.
2013. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

nálam egyszer a színes ágyneműk közé bekerült egy ruha és tiszta szösz lett. Szóval szerintem emiatt ne rakd be.

Mondjuk én 40 fokon szoktam a nem túl szennyes dolgokat mosni. Így az ágyneműt is.

2013. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én mosnám együtt, én az ágyneműt is 40 fokon mosom... Ha egyszínűek akkor semmi gond. Ha biztosra akarsz menni, akkor dobj be egy színfogó kendőt a mosásba, és tutira nem fogja össze egyik sem a másikat (ha véletlenül nem vagy biztos abban, hogy valamelyik esetleg mégis engedi a színét).
2013. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőhöz csatlakozom. Az ágyneműt 60 fokon, a ruhát 35-40 fokon mosom, így nem tenném össze. Nincs bennük cédula, ami az anyagkezelést mutatja?
2013. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs, legalábbis nem találtam. :S A ruhában már csak azért se, mert régebbi és ki lett vágva.

De akkor nem mosom őket együtt, nehogy gond legyen :D

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 11. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Ágynemű szinétől függően 60 v. 40 fokon mosom

Nem teszek hozzá más ruhát,már írták előttem..szöszös stb.

2013. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
simán moshatod együtt
2013. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 okoska31 válasza:

ha egyik sem túl koszos, gyakran használt és mosott, akkor lehet egyben mosni, és elég a 40 fok.


Remélem az ágynemű egymással és a tréninggel is azonos színű...


Ha egyik sem rikító szín, akkor akár még a 60 fok is mehet mind a kettőre, bár az anyagtól is függ. De szerintem elég lesz a 40.


Azért nagyon ne tömd tele a mosógéped, akkor inkább egy gyorsmosást csinálj, ha túl sok van - mert nem is mossa ki rendesen, illetve nagyon összegyűri, ha túl sok van benne.


esetleg fordítsd ki őket, hogy a színt ne bántsa annyira.

2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gond nélkül lehet mindkettőt 40 fokon mosni. Hacsak nem használtok egy hónapig egy ágyneműt, akkor nem lehet annyira koszos, hogy 60 fokra legyen szüksége.
2013. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lila az ágynemű és piros a ruha. Egyik sem ereszti szerencsére a színét. Még semmit sem dobtam a gépbe egyenlőre, vacilálok :)
2013. jan. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!