Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan olvasszam le a hűtőt?...

Hogyan olvasszam le a hűtőt? Illetve leolvasztás után csak vissza kell dugni a 220ba és ennyi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihúzod a konnektorból, kipakolsz belőle, leolvad a jég (nem feszegetni késsel mert megsérül a hűtőrendszer és vége), szárazra törlöd belül, vissza pakolsz és bedugod a konnektorba. Ennyi.
2009. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 19. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy kíhúzom, és hogy kicsit felgyorsítsam az olvadást, rakok be egy forró vízzel teli edényt. Ettől gyorsabban olvad. Rakok a hűtő elé (lent vagy a fagyasztóm), egy rongyot, hogy felfogja az olvadt vizet. Így viszonylag gyorsan leolvad. Fogok egy enyhén mosószeres rongyot, és amikor már kellőképpen leolvadt a jég, akkor kitörölgetem. Visszadugom az áramba, megvárom, hogy ismét lehűljön és visszarakom a cuccokat.
2009. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk kihúzni, csak belül kikapcsoljuk. Meleg vízzel leolvasztjuk, kitakarítjuk, visszapakolunk és visszakapcsoljuk ugyan arra a fokozatra amin eredetileg is volt.
2009. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyöngyössy Katalin válasza:
Szerencsés, ha van leírás, használati útmutató, vannak ugye önkiolvasztós hűtőszekrények, de azt is kell tisztítani, akár leolvasztani. Tanács, mivel addig ki kell venni az ételeket, érdemes hűvösebb időben csinálni.
2014. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!