Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan olvasszam le a fagyaszt...

Hogyan olvasszam le a fagyasztómat?

Figyelt kérdés
Ha kihúzom minden felé folyik a víz.tettem már oda tálcát,törölközőt,de akkor is minden csupa víz lett.Nincs valami jó tippetek?
2010. okt. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mélyebb tepsit szoktam odatenni. A vizet folyamatosan törölgetem ki belőle szivaccsal. A gyorsabb olvadás kedvéért szoktam bele tenni melegvizet,és becsukom az ajtaját.
2010. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
elvileg egy kis csövet betudsz rakni és alá egy tepsit vagy bármit és igy nem folyik szét a víz( cső bármi lehet)
2010. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tszek bele mindig melegvizet, rázárom az ajtót, aztán néha-néha belenézek, és jágkaparóval, amit vásárláskor adtak hozzá, kiszedem a már fellazult jeget, és így sosem folyik ki. Ha nincs jágkaparód, akkor szerintem jó a tortakanál is, illteve valamilyen lapos eszköz. De a biztonság kedvéért van előtte mindig törölköző.
2010. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

igen, a jégnek sajnos van egy olyan tulajdonsága, hogyha elolvad, akkor víz lesz belőle.


miénk is folyt jobbra balra, töröltem, tettem az alsó részre lavórt.


aztán vettünk egy no frost hűtőt :D

2010. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A hűtőm már no frost, de a fagyasztóm még hagyományos, leolvasztós. Én is forróvizet (egy fa vágódeszkán teszem be a lábost, így nem árt a polcnak) és egy műanyag jégkaparót használok, de lehet egy falapáttal (lapos fa"kanál") is kapargatni, leszedni a fellazult jeget. Amikor sikerül egy-egy darabot leszedni, bedobom a mosogatóba, ott aztán kedvére elolvadhat. Az egész fagyasztóolvasztás ki-be pakolással, külső-belső mosással együtt alig több fél óránál.
2010. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!