Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik varrógépet vennéd meg...

Melyik varrógépet vennéd meg használtan, ha egy árban lennének?

Figyelt kérdés

Singer 5102-s, Privileg Super Nutzstich, vagy pedig Panoramic?

(Neten teszveszen nézegetem)


2012. nov. 5. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. nov. 5. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:
A Singerhez biztosan van alkatrész, a többire nem mernék mérget venni.
2012. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én az utolsót venném..Nekem singerem van, hát mit ne mondjak egy hulladék. A neve alapján többet vártam tóle. Többször volt már szervízben, hiába Német márka, valahol Brazíliában rakták össze. Egy naumannnal jobban jártam volna. De azt javaslom, keress egy varrógépszerelőt, neki is szoktak lenni megbízható eladó gépei, ráadásul garanciával adja. Vagy nyomtasd ki neki ezeket, és kérd ki a véleményét.
2012. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a segítségeteket!
2012. nov. 5. 17:13
 5/5 Bereczk Jénos ***** válasza:

Régi a dátum, de a probléma ma is aktuális! Vettem egy neckermann gépet,azzal a nem titkolt szándékkal, hogy a téli unatkozás helyett használom egy évig és ha beválik kiküldöm Angliába a menyemnek. A nejem azt mondta, "mit akarsz ez nem is forog!", Ami nem forog, nem kopik! Vittem a varrásmintát, nem hallottam, hogy varrsz! Forog és hurkol, hangja nincs!!!!

Az asszony vett egy veritast, zörgött, csattogott, ezt egy hónap alatt tettem rendbe -megy- Aztán jött a menyem, itt van amit én vettem, el volt ájulva, micsoda különbség! Aztán vettem pótalkatrészt olcsón!(2000ft)

Mivel esztétikailag randa volt, mint gép gyönyörűen működött, már csak egy hibája volt, a tűfej el volt repedve, vettem egy 3000ft-os gépet, mert a tűfej 3200ft lett volna! Csak azért írtam le, az alkatrész baromi drága, pl. egy Naumann ékszíj 2800ft!!!

Ha figyelembe veszem, hogy a Neckermann 20oooft ért elmegy, valaki jól jár vele, míg nekem marad egy Naumann és alkatrészek!!!! Persze nem tudom minek, egy unalmas napon előveszem valamelyiket, varrok vele, olajozom, amit a szőnyegpadlós szobában az asszony nem díjaz!!!!!!

2023. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!