Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laminált padlót mivel szoktáto...

Laminált padlót mivel szoktátok felmosni?

Figyelt kérdés
Van valami kifejezetten arra való felmosó?
2012. aug. 22. 10:13
 1/4 anonim válasza:

[link]


de direktbe: Alex padlófényező, Rossmann


De jó más is, a lényeg: csak nedvesen, és ne túl vizesen,

és csak szálirányba, hogy ne legyen csíkos...:)

2012. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottan hozzá való felmosók, én próbáltam párat, de igazán nem éreztem különbséget. Úgyhogy már csak egy kis sampont szoktam a felmosóvízbe tenni, nem bonyolítom a dolgot. A felmosót viszont nagyon alaposan ki kell csavarni, egyrészt hogy ne púposodjon fel a víztől a padló, másrészt mert akkor nem lesz csíkos, akárhogy mossa az ember. Pontosabban csíkos lesz persze, de olyan kis cseppektől, amiket a padlón állva egyszerűen nem lehet látni :)
2012. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sofix ápolószer laminált padlóhoz én ezt használom évek óta és bevált az ára is elfogadható.
2012. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meglepődtem, de van az fehér műszálas vacak, a tescoban vettem jobb híján, és azzal nagyon szépen fel lehet mosni, csak képtelenség normálisan kifacsarni belőle vizet.

most mostam fel épp :), de nem lett púpos a padló. ilyen melegben hamar megszárad.

Alex felmosoószert tettem a vízbe. jó kis narancsillatú :)

2012. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!