Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok papírzsákos...

Ajánlanátok papírzsákos porszívókat?

Figyelt kérdés
Valami olyat ami 25000-Ft max és jó márkájú kisebb méretű mert nincs túl sok helyem tárolni . Előre is köszönöm !

2012. aug. 17. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Porzsák nélküli nem lenne jobb? Mi nemrég cseréltük le, mert a papirzsákok drágák, még az utángyártott sem olcsó, mindíg a legrosszabbkor fogynak el és teljesítményben is alúl maradnak.
2012. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg bármely porszívóhoz lehet már kapni papírzsákot is. A textil zsákot meg szoktam hagyni érintetlennek, és amikor a papírzsákot pótolni (venni) kell, akkor viszem magammal.

De: volt már olyan, hogy egy bizonyos tipushoz mégsem volt papírzsák, tehát nagyon nézd meg, hogy "gyakorlatilag" milyen porszívót veszel meg, mert hogy "elvileg" van mindegyikhez, az a gyakorlatban kevés.


Porzsák nélküli porszívóm is volt, arra nem volt garancia, "csak" csereszabatos volt. Ez azt jelenti, hogy egy éven belül, ha bármi baja van, visszaviszed és kapsz egy ugyanolyan másik készüléket.

Bírta is 1 év + 2 hét!!!!

Azóta csak porzsákosan veszek!

2012. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék papírzsákos porszívót mert egy Lablador Retríverem van és nagyon hullik a szőre mikor vedlik és egyépként is panelba lakom úgy hogy kinse tarthatom :/
2012. aug. 18. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Panelban lakom, egy 1600 W-os porszívóm van, márkáját nem tudom, úgy kb. 6-8 ezer Ft körül vettem, viszonylag kis helyet foglal a beépített szekrényben.

Ahogy már írtam is, a vele együtt vásárolt textilzsákot még nem koszoltam össze, (pedig már kb. 5-6 éves), mindig veszek papírzsákot. Ebben az árfekvésben rengeteg tipus van, szerintem szinte mindegy melyiket veszed, ha ennyi pénzért 2-3 évet kibír, már az is jó, de mint írom, az enyém már ennél jóval idősebb. (Lekopogom: kopp, kopp) :)))

2012. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!