Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha mosáskor teszek ecetet a...

Ha mosáskor teszek ecetet a mosópor vagy öblítő mellé, akkor nem lesznek többet büdösek? Beválik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog beválni. Ez hülyeség szerintem.
2012. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az ecet jót tesz a mosógépnek, nem lesz vízköves. Szerintem a ruhák színe is jobban megmarad. Az, hogy büdösek lesznek-e a ruhák nem tudom. Nem értem,hogy mire gondoltál..
2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A ruhák büdössége ellen használj öblítőt és szárítsd a friss levegőn a ruhát.

Nekem pl. a Silan orgona illatú változata nagyon jól bevált, és nem is a legdrágább öblítő.

2012. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ecet a mosószert semlegesíti azért jó (nem marad a ruhában). ha a ruha szagos, akkor a mosógépet kell kitisztítani a gombától.40-50dkg trisó 80-90 fokon, aztán 4-5dl hypo 30 fokon egy egy hosszú mosóprogramon
2012. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosáshoz fölösleges. Öblítő helyett viszont jó lehet, és nincs szaga a ruhának ha megszárad.
2012. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!