Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Így kell kézzel kimosni a...

Így kell kézzel kimosni a ruhákat? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Sok a színesem kevés a fehér, de nyáron szívesebben hordok fehéret, meg hozzá ugyan azt a farmert. És még feles módban sincs félig a mosógép ha bepakolom.

Persze kimosom a többi ruhám is, csak sok idő mire összegyűlik mind.

Szóval ,kézzel kimosni a ruhákat annyi, hogy :1. Megfogom a kézmosós csapba belerakom vízbe a vízbe mosószer, kicsit megnyomkodom benne, 2.

majd kiveszem másik csapba vízbe kiöblítem majd vissza a vízbe amibe meg teszek öblítőt, és megnyomkodom majd kiveszem és megint engedek másik csapba tiszta vizet, ott kiöblítem,

3. kifacsarom és kiteregetem.


Ennyi lenne az egész?

Minden ruhával így? farmer, poló, pulcsi, zokni mindennel így meg lehet csinálni?


2012. júl. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyjából igen! de azért a: "kicsit megnyomkodom" egy kicsit kevés lesz,ha jól ki akarod mosni! persze attól is függ,hogy mennyire koszos amit mosol.
2012. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszosnak úgy nem koszos, csak izzadt szokott lenni.
2012. júl. 22. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor az izzadt részeken dörzsölgesd is át.
2012. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért gondold át, az én mosógépem 40 l vizet használ, ha ennél több vizet elpacsálsz, akkor inkább dobd bele a gépbe a pár darab ruhát.
2012. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt se feledd, hogy a csavarással nagyon gyűrött lesz a ruhád, amit aztán nehéz kivasalni. Vagy nem is lehet szépen.


Szerintem, mosd ki géppel és pihenj addig!

2012. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!