Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet kivenni (irto...

Hogyan lehet kivenni (irto budos) szagot a hutobol? Tapetat mivel celszeru pucolni? Allot szag?!

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. kaptam egy lakast, ahova mehetek jovotol, van benne egy huto, amit otthagynak, ha megveszem, de irtozat milyen szaga van. mivel tudom kivenni belole a szagot? suroljam at? mivel a legjobb?

illetve tapetat mivel pucoljam le? s az egesz lakas ha kicsit allott szagu szelloztetesen kivul mit tegyek?

koszi a valaszokat


2009. júl. 15. 09:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Ecetes vízzel mosd át a hütőt és rakj bele szagtalanítot

A tapétét nem lehet lepucolni ha koszos v. büdös, azt le kell cserélni, ha vízzel lemosod, akkor lejön. a lákásba meg tegyél illatosítót és szellőztess minél többször.

2009. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszod, probalkozom

(a tapeta vizhatlan...) :)

2009. júl. 15. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
a tapétásnál ahol vettük a manus azt ajánlotta hogy nedves samponos szivaccsal lehet tisztítani,és igaza volt,nekem bevált
2009. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hűtőt Domestosos vagy Flóraszeptes vízzel mosd át (gumikesztyűben!), áttörlöd ecetes vízzel, és nyitva hagyod a használatig. Használat közben a kajaszagot a szódabikarbóna eltünteti. Kis tálkában egy polcra. 1-2 hetente csere. Tapétára nincs ötletem.
2009. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi:)
2009. júl. 15. 18:54
 6/6 anonim válasza:
büdi hűtőnél már hallottam arról, hogy szalicilt kell betenni, és az elveszi a szagot.
2010. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!