Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam le a tükröket?

Fitboy kérdése:

Mivel mossam le a tükröket?

Figyelt kérdés
Egy egész teremnyi tükröt kell takarítanom hetente. Szinte mindig csíkos marad, akármivel próbálom lemosni. Valami Ajax üvegtisztító akármit használok, szerintem a törlő "ronggyal" van a probléma. Mit javasoltok?

2012. júl. 10. 13:35
 1/4 anonim válasza:

Én ablakmosóval mostam itthon mosogatószeres vízzel (azzal a legegyszerűbb). Nem volt csíkos ha úgy van lehúzva, hogy a két menet között nem hagysz ki részt és nem húzod át újra, na meg ha tiszta az ablakmosó szivacs. De ha akadt csík mégis, akkor ablakmosóval és újságpapírral áttörültem.

(Az én ablakom azért is maradt csíkos, mert szét kellett szednem és a belső része elég poros szokott lenni és azt sokszor kellett lemosnom hogy rendesen lejöjjön.)

2012. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csíkos marad, az tényleg nem a tisztítószer hibája. Valami jó nedvszívó, nem túl szöszös törlőkendő szerintem tökéletesen megfelel a célnak.

Én itthon mindig egyszerűen mosószeres vizes szivaccsal áttörlöm a tükröket, és rögtön törlöm is át a szárazzal, eddig bevált ez a módszer nekem.

2012. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a szerrel van gond, hanem a technológiával:)


Az én tükörtisztítási módszerem a következő:

Üvegmosó folyadékkal lemosod, aztán lehúzóval eltávolítod az anyagot a tükörről.

Végül, ha kell, akkor konyhai papírtörlővel az utolsó csíkokat is el tudod tüntetni. Tutibiztos és egyszerű megoldás.

2012. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A lehúzó és a papír kombinációja tökéletes!

Szép napot!

2012. júl. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!