Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossam ki a fehér...

Hogyan mossam ki a fehér inget vagy pólót h a hónaljánál eltűnjön a sárga folt? =D

Figyelt kérdés

Hogyan, hányfokon, mivel, milyen fordulatszámon?

Egy agglegény.


2012. máj. 2. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

fehéreket 60 fokon fehérekhez való mosóporral.


20/f

2012. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:
84%

Szia!


Az ominózus foltot kezelheted (mosás előtt):


1. aszpirinnel - 2 összezúzott tablettát keverj össze 1/2 pohár meleg vízzel, áztasd 2-3 órán át a foltot, vagy


2. citrommal - citromlé és víz egyenlő arányú keverékével bedörzsölni (vigyázat, csak frissen facsart citromlé jó, a bolti üveges nem), vagy


3. ecettel - ugyanúgy, mint a citromlével, vagy


4. sóval - 4 evőkanál sót oldj fel 1 liter forró vízben és ezzel az oldattal mosd ki a foltot, vagy


5. szódabikarbónával - 4 evőkanál szódabikarbóna 1/4 pohár vízben elkeverve/feloldva. Ezt a masszát dörzsöld a foltra és hagyd ott 2 óráig. Utána mosás.


Mosni elég normál 40 fokos programmal.


Remélem, segítettem :-)

2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én egész egyszerűen beáztattam férjem fehér fölsőit egy adag clorox-os vízbe 10 percre majd párszor kézzel átöblítettem,hogy ne legyen olyan tömény szaga aztán ment a többi fehér ruhával a gépbe.
2012. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Áztasd be hypós vízbe mosás előtt.
2012. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek =)
2012. máj. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!